Da li dobar sex odrzava vezu?!
Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 101
  1. #1

    Da li dobar sex odrzava vezu?!

    Da li dobar sex odrzava vezu?!
    Poruku je izmenio Neptun70, 30.08.2007 u 14:39 Razlog: Konkretno...
    Upoznaj hiljadu zena,ljubi stotine,budi sa deset,voli samo jednu...

  2. #2

    Odgovor: Hmmm...

    Ne,ni slucajno,jer za jednu vezu treba malo vise od sexa
    No me toques

  3. #3

    Odgovor: Hmmm...

    Isto kao što i dijete ne može održati loš brak.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  4. #4

    Odgovor: Hmmm...

    Citat Neptun70 kaže: Pogledaj poruku
    Da li dobar sex odrzava vezu?!
    Mislim da ne može...I strast se vremenom ugasi ako ne postoji ništa drugo što vezuje dve osobe...
    Uvek tražimo nešto više, neko razumevanje, osećaj pripadanja, koje nikako ne možemo dobiti od osobe za koju smo samo "seksualni objekat"...

  5. #5

    Odgovor: Hmmm...

    Mislim da održava, kao što nekima loš sex ne kvari vezu.

    Za dobar sex, ali baš dobar koji bi trebalo da bude vođenje ljubavi, je potrebno i nekih drugih elemenata veze u pristojnom kvalitetu.
    I, ako u krevetu dvoje sijaju i izgaraju, nema razloga da to ne čine učestalo. A ako to čine često, ostaje im manje vremena za neka neslaganja po drugim pitanjima. A hormon sreće samo rasteeeeee!

  6. #6

    Odgovor: Hmmm...

    Zavisi kakvu vezu,neku moze da odrzi neku ne...No veza sadrzi i zahteva u principu mnogo vise i dobar sex je bitan sastojak iste...

    Ali kao sto rekose pre mene,kad je nesto trulo trulo je i ne moze to nista ozdraviti,posebno ne samo jedna stvar...
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  7. #7

    Odgovor: Hmmm...

    Dobar sex samo može da učvrsti dobru vezu, a ona veza koja je pred raspadom, e tu pomaže samo priča i medjusobno razumevanje.
    To je samo moje mišljenje.
    Zivot je ono sto radite kad' ne mozete da spavate.

  8. #8

    Odgovor: Hmmm...Sex bez emocija!!!

    Citat Neptun70 kaže: Pogledaj poruku
    Da li dobar sex odrzava vezu?!
    Pa na ovo pitanje je odgovor definitivno da.

    Tema~Hmmm...Sex bez emocija!!!
    Citat Neptun70 kaže: Pogledaj poruku
    Da li dobar sex odrzava vezu?!
    Ovako ... nešto tu ne štima
    ako nema emocija, onda po meni veza i ne postoji
    A voditi sex bez veze... je stvarno bez veze, i ne može održati vezu, jer ona i ne postoji.

  9. #9

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    Ne.
    Mislis verovatno na vezu koja je skoro pa nestala, ali sex,ako je bas dobar, produzava agoniju.Mucenje je to, ali prodje vrlo brzo.
    A u zdravoj vezi se podrazumeva da da - ima sjajna,tacna, latinska poslovica,koju znaju apsolutno svi muskarci kada su dobro raspolozeni i ... uspesni

  10. #10

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    секс је један од основних стубова везе, ту нема никакве сумње, никакве филозофије.
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  11. #11

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    KOliko ja vidim po ovoj temi, muskarci tvrde da dobar sex odrzava vezu a zene tvrde da to nije toliko bitno. Znaci da je muskarcima sex bitniji nego zenama.

    Evo i ja kao zensko mogu da potvrdim zensko razmisljanje. Sex nije najbitniji i ne moze nista propalo da odrzi.
    Poruku je izmenio goldie, 30.08.2007 u 19:49

  12. #12

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    ...dobar sex je bitan jer bez njega su velike šanse da veza krene u lošem pravcu...ali lošu konekciju u životnim stvarima između dvoje ljudi ne može ispraviti....

  13. #13

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    нисам ја рекао да секс држи у животу пропалу везу
    и нисам мишљења да је женама мање битан
    рекох-један од стубова, љубав као прапочетак-страст за вољеном особом имплицира добар секс
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  14. #14

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    Citat broj310 kaže: Pogledaj poruku
    секс је један од основних стубова везе, ту нема никакве сумње, никакве филозофије.
    Nema, ali ne verujem da bi se iko pitao ovo sto se covek pita, da misli na stabilnu,normalnu vezu.Koliko sam ja ukapirala, to moze da ga zanima samo za veze u kojima je samo jos fizicka privlacnost ostala.

  15. #15

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    Nema, ali ne verujem da bi se iko pitao ovo sto se covek pita, da misli na stabilnu,normalnu vezu.Koliko sam ja ukapirala, to moze da ga zanima samo za veze u kojima je samo jos fizicka privlacnost ostala.
    ...izgleda da svi imamo različito tumačenje "šta je pisac hteo da kaže s pitanjcem"....

    ...a dobar sex je uz sve ostale stvari koje čine vezu bitan u podjednakoj meri da se osećamo zadovoljni i srećni...kao što ne valja kad svaka druga stvar u vezi "škripi" tako ne valja ni kad škripi u sexu...dobro je samo kad krevet redovno škripi...

Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koja je pesma obelezila vasu vezu?
    Autor Crazy Angel u forumu Ljubav
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 28.11.2015, 19:14
  2. Zena moze odglumiti orgazam - Muskarac celu vezu
    Autor Crazy Angel u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 20.01.2014, 07:43
  3. Može li forum razoriti nečiju vezu???
    Autor zjovan29 u forumu Ljubav
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 13.08.2011, 20:48
  4. Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 01.12.2009, 23:57
  5. Da li ste dobar muz?
    Autor tipka u forumu Muška kafana
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 28.07.2009, 22:00

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •