Ilic kanditatura za predsenika 2008 - Strana 5
Strana 5 od 9 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 133
  1. #61

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Не бих се сложио да код Коштунице нема ни одлучности ни става. Проблем је што је Коштуница, смирен, разложан, досадан, не лупа шаком у сто, не вришти, не хистерише, не говори брзо као што се остали труде не би ли имитирали Ђинђића... а Срби то не воле, па још професор...
    Србија је под Коштуницином владом пришла јако близу ЕУ, обезбедила константан раст и напредак, а сад што је Николић безобразнији и неком симпатичнији, то само говори да се не водимо правим вредностима.
    ...kada vratim film...od pocetka 90' godina...moj utisak je drugaciji...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  2. #62

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...imali smo jednog takvog,pa smo dobili po tamburi,da je samo zvonilo...
    Ne, taj nije ni blizu ovoj dvojici. I taj je nosio svilenu kravatu. I taj se dodvoravao Zapadu (pristajao na sve samo zarad vlasti). Posluzio je svrsi i na kraju, kad je uvideo da ga je Zapad celo vreme zavlacio.... (ma to vec i vrapci znaju).
    Nemogu, a da ne iskazem svoje negodovanje, zarad poredjenja, njega i ove dvojice. Nisu ni blizu slicni. Ova dvojica (Ilic i Nikolic) imaju bar svoj stav. Cvrst i utemeljen u pravima UN. I ako ce i biti kako Zapad hoce, ma ja sam za to da se Zapadnjaci pomuce da to i objasne jednom od ove dvojice.
    Ako nam je ikada trebala cvrsta politika, onda je to sad. Mislim, da bi nam sada cvrst pregovarac doneo vise nego "prepametan". Ne verujem da bi se Zapad vise usudio pokrenuti oruzje na nas (zamislite samo koliko bi tek sada trebali lagati, sada kada bi trebali prekrsiti sve norme i zakone), a ako ga i pokrenu, onda bi svi oni prozapadno orijentisani shvatili da ako zele Zapad tamo treba i da odu.
    Mislim da bi ovi nasi svilenokravatasi i na prvu opasku o oruzanoj pretnji prema Srbiji potpisali sve, a onda na nasoj voljenoj RTS opevali svoje herojsko dostignuce (poput dobronamznanog prethodnika).
    Mislim da trebamo Zapadu ubaciti vruc krompir u ruke (Velju ili Tomu) pa nek se i oni malo muce sa njima, ako nista drugo, barem cemo od Zapada dobiti vazelin.
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa
      Vrh

  3. #63

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Citat pero_M kaže: Pogledaj poruku
    Ne, taj nije ni blizu ovoj dvojici. I taj je nosio svilenu kravatu. I taj se dodvoravao Zapadu (pristajao na sve samo zarad vlasti). Posluzio je svrsi i na kraju, kad je uvideo da ga je Zapad celo vreme zavlacio.... (ma to vec i vrapci znaju).
    Nemogu, a da ne iskazem svoje negodovanje, zarad poredjenja, njega i ove dvojice. Nisu ni blizu slicni. Ova dvojica (Ilic i Nikolic) imaju bar svoj stav. Cvrst i utemeljen u pravima UN. I ako ce i biti kako Zapad hoce, ma ja sam za to da se Zapadnjaci pomuce da to i objasne jednom od ove dvojice.
    Ako nam je ikada trebala cvrsta politika, onda je to sad. Mislim, da bi nam sada cvrst pregovarac doneo vise nego "prepametan". Ne verujem da bi se Zapad vise usudio pokrenuti oruzje na nas (zamislite samo koliko bi tek sada trebali lagati, sada kada bi trebali prekrsiti sve norme i zakone), a ako ga i pokrenu, onda bi svi oni prozapadno orijentisani shvatili da ako zele Zapad tamo treba i da odu.
    Mislim da bi ovi nasi svilenokravatasi i na prvu opasku o oruzanoj pretnji prema Srbiji potpisali sve, a onda na nasoj voljenoj RTS opevali svoje herojsko dostignuce (poput dobronamznanog prethodnika).
    Mislim da trebamo Zapadu ubaciti vruc krompir u ruke (Velju ili Tomu) pa nek se i oni malo muce sa njima, ako nista drugo, barem cemo od Zapada dobiti vazelin.
    ...drugaciji su od Slobe?
    ...covek kome je Sloba napravio stranku,ne moze da bude drugaciji...o Velji bre necu da pricam...njemu su samo bitni procenti koje ce da uzme,ali od asvaltiranja...
    ...Perice...slazem se da nam treba cvrst stav...ali ja to u ovoj dvojici ne vidim...cak ni kod Kostunice...interesuje me jedna stvar...ako mozes da mi kazes...zasto ti Tadic ne odgovara kao predsednik?
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  4. #64

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Не бих се сложио да код Коштунице нема ни одлучности ни става. Проблем је што је Коштуница, смирен, разложан, досадан, не лупа шаком у сто, не вришти, не хистерише, не говори брзо као што се остали труде не би ли имитирали Ђинђића... а Срби то не воле, па још професор...
    .
    naravno....zato Kostunica ima svog Sormaza....pa on moze i dalje da bude smiren,razlozan,da ne histerise i da ne lupa sakom o sto...
    a da ima stav,definitivno ga ima....i nije mlak uopste....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  5. #65

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Citat pero_M kaže: Pogledaj poruku
    N
    Ova dvojica (Ilic i Nikolic) imaju bar svoj stav. Cvrst i utemeljen u pravima UN.


    Ako nam je ikada trebala cvrsta politika, onda je to sad. Mislim, da bi nam sada cvrst pregovarac doneo vise nego "prepametan".

    Ne verujem da bi se Zapad vise usudio pokrenuti oruzje na nas (zamislite samo koliko bi tek sada trebali lagati, sada kada bi trebali prekrsiti sve norme i zakone), a ako ga i pokrenu, onda bi svi oni prozapadno orijentisani shvatili da ako zele Zapad tamo treba i da odu.


    Mislim da bi ovi nasi svilenokravatasi i na prvu opasku o oruzanoj pretnji prema Srbiji potpisali sve, a onda na nasoj voljenoj RTS opevali svoje herojsko dostignuce (poput dobronamznanog prethodnika).


    Mislim da trebamo Zapadu ubaciti vruc krompir u ruke (Velju ili Tomu) pa nek se i oni malo muce sa njima, ako nista drugo, barem cemo od Zapada dobiti vazelin.
    Nebuloze.

    Sve do jedne.

    Toliko velike da me mrzi da obrazlazem.
      Vrh

  6. #66

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    .....mojne tako.....pa buzdovančina je ponikao na četničkim i anti komunističkim stavovima i tradiciji.....
      Vrh

  7. #67

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Citat Ca blues kaže: Pogledaj poruku
    .....mojne tako.....pa buzdovančina je ponikao na četničkim i anti komunističkim stavovima i tradiciji.....
    Da nisi malo odlutao negde (opet) ?
      Vrh

  8. #68

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    ...aha...tamo negde u rane devedesete i početke spo-a....ondak one prozivke bando crvena i slično...itd bend..
      Vrh

  9. #69

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Nebuloze.

    Sve do jedne.

    Toliko velike da me mrzi da obrazlazem.
    Interesantno....
    Pa ako te bas toliko mrzi da obrazlazes, cemu onda komentar.
    Ovako ispada da pises samo zarad "kucanja postova" i povecavanja svog "brojcanika" (ako ti je to cilj, radi to tamo gde to rade i svi ostali kojima je do toga stalo). Ja ipak smatram da je politika ozbiljna tema i da jedino argumentima mozes da pariras mom stavu, a sad ako nemas argumenata ...
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa
      Vrh

  10. #70

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Citat Ca blues kaže: Pogledaj poruku
    ...aha...tamo negde u rane devedesete i početke spo-a....ondak one prozivke bando crvena i slično...itd bend..
    Tako je spo i ns su bili zajedno.

    Nego bih, da se tema neugasi, naveo informaciju da će se g.Velimir Ilić i zvanično kandidovati ispred Nove Srbije za izbore za predsednika!
    In vinas veritas
      Vrh

  11. #71

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Tako je spo i ns su bili zajedno.

    Nego bih, da se tema neugasi, naveo informaciju da će se g.Velimir Ilić i zvanično kandidovati ispred Nove Srbije za izbore za predsednika!
    ...evo,pridruzujem se nameri da se tema ne ugasi...pa cu reci da sigurno necu glasati za tog buzdovana...parodon,gospodina...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  12. #72

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...evo,pridruzujem se nameri da se tema ne ugasi...pa cu reci da sigurno necu glasati za tog buzdovana...parodon,gospodina...
    Neki dogovor se postigao između Ilića i Koštunice, mada je to i najprirodniji dogovor, a posebno mi je drago štoje Koštunica i kršten u susednom Miloševcu, a Velja je stari Šumadinac, i to pravi, pa evo mojih zemljaka zajedno, sigurno da ću glasati za tu opciju. A što se tiče mog prijatelja Angusa, da je izjavio da će i on glasati za isto ozbiljno bih mu zamerio za prevrtljivost i pritvornost.
    In vinas veritas
      Vrh

  13. #73

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Citat pero_M kaže: Pogledaj poruku
    Interesantno....
    Pa ako te bas toliko mrzi da obrazlazes, cemu onda komentar.
    Ovako ispada da pises samo zarad "kucanja postova" i povecavanja svog "brojcanika" (ako ti je to cilj, radi to tamo gde to rade i svi ostali kojima je do toga stalo). Ja ipak smatram da je politika ozbiljna tema i da jedino argumentima mozes da pariras mom stavu, a sad ako nemas argumenata ...
    Racunam da je dovoljno izdvojiti nebuloze i svako iole inteligentan moze da ih prepozna...kao sto moze i moju zainteresovanost oko brojcanika i kucanja postova.

    pero_M kaže:

    Ova dvojica (Ilic i Nikolic) imaju bar svoj stav. Cvrst i utemeljen u pravima UN.

    Ilic i Nikolic imaju cvrst stav?

    Ako nam je ikada trebala cvrsta politika, onda je to sad. Mislim, da bi nam sada cvrst pregovarac doneo vise nego "prepametan".

    Jel' onakva kakvu je vodio pokojni Slobica? Cvrsto dok gace ne budu u...ne? Pa jos bolid...pa da, ova dvojica se skroz uklapaju u profil idealnog politicara koji nam prezentujes.

    Ne verujem da bi se Zapad vise usudio pokrenuti oruzje na nas (zamislite samo koliko bi tek sada trebali lagati, sada kada bi trebali prekrsiti sve norme i zakone), a ako ga i pokrenu, onda bi svi oni prozapadno orijentisani shvatili da ako zele Zapad tamo treba i da odu.

    Ovako nesto sam citao i slusao pre bombardovanja '99. Samo jos fali da ce majcica Rusija da nam da oruzje kojima cemo se odbraniti bez po muke. A ti, ako si proistocno orijentisan, zelim ti srecan put u Kinu ili sl. ...ne zaboravi cd Zorice Brunclik i knjigu Mire Markovic, kazu da ti pored te dve stvarcice pasos i nije potreban...


    Mislim da trebamo Zapadu ubaciti vruc krompir u ruke (Velju ili Tomu) pa nek se i oni malo muce sa njima, ako nista drugo, barem cemo od Zapada dobiti vazelin.

    Vrhunac. Ukoliko izabereTe jednog od ova dva buzdovana, vruc krompir nece biti u rukama zapada, nego u nasim. Ali potrebno je bar zerichak mozga da bi se to ukapiralo. Za vazelin, preporucujem ti da se obratis u bilo koju apoteku (ukoliko ti bas nedostaje).
      Vrh

  14. #74

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Šta još može da nas snađe, još gore. Možda da Toma pobedi. Ipak, i Velja je kazna za ovaj narod. Ionako ga ima puno na TV-u. Sreća je što Velja nema teoretske šanse ni za prvi krug, pitanje je da li će imati i pet procenata glasova. Čeda će imati više glasova od Velje, sigurno. Ne bojim se da će Velja postići iole ozbiljniji rezultat, brine me njegovo ponašanje, tj. kome će on dati glas, tj. podršku u drugom krugu. Sve se bojim da više naginje Tomi, kao pravi srpski domaćin i "patriota". Kako Velja može biti predsednik? Sa onakvim prostačkim ponašanjem, on može da bude šef nekim kočijašima ( pa i oni su čestitiji od Velje ). Neko ko je na javnoj funkciji treba da da primer, da se ponaša normalno, kulturno ali je za Velju to pretežak zadatak. Čovek je takav, ne može da se pretvara i izigrava gospodina. Da nema to odelo, čovek bi pomislio da je Velja neki sumnjivi tip. Kad je moga o, svojevremeno da se kandiduje Šećeroski, što ne bi i Velja kapitalac?
      Vrh

  15. #75

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    B92 Info Vesti Izbori
    Ilić: Odluka posle sednice o Kosovu
    23. decembar 2007. | 11:14 -> 15:14 | Izvor: B92, Tanjug
    Čačak, Beograd -- Nova Srbija će konačnu odluku o izlasku na predsedničke izbore doneti posle sednice Skupštine Srbije o Kosovu.

    Tada će ta stranka od predsednika Srbije Borisa Tadića i Demokratske stranke zatražiti da se izjasni o principima koji su zajednička politika Demokratske stranke Srbije i NS, izjavio je danas lider te stranke Velimir Ilić.

    Ilić je posle sednice Glavnog odbora NS kazao da će funkcionisanje Vlade Srbije biti "dovedeno u pitanje" ukoliko koalicioni partneri ne postignu dogovor i ne potpišu da će u Sporazumu o stabilizaciji i pridruživanju (SSP) biti unesena klauzula da Srbija neće ući u EU ukoliko ne bude celovita, sa Kosovom i Metohijom u svom sastavu.

    "Ne možemo da potpišemo SSP bez klauzule da Srbija u EU ulazi cela. Mi želimo da uđemo u EU kao suverena država sa delom teritorije koji nam ne bi bio oduzet od te iste EU", kazao je Ilić.

    Размишљам да у првом кругу гласам за Илића.
    Смешни су ми ови који свим силама бране Косово, али се труде да у сваком тренутку у свет пошаљу поруку да је могуће уништавати Србију а да се уопште не покваре односи са Србијом, па се и оним земљама које се двоуме шаље порука да је само питање како Срби да прихвате оно што је уствари боље за њих.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

Strana 5 od 9 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Velimir Ilic
    Autor Morpheus u forumu Politika
    Odgovora: 165
    Poslednja poruka: 08.06.2010, 23:27
  2. F1 sezona 2008.
    Autor DarkRed u forumu Spomenar
    Odgovora: 74
    Poslednja poruka: 04.11.2008, 09:47
  3. US Open 2008.
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 09.09.2008, 00:30
  4. Exit 2008
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 26.07.2008, 21:59
  5. Ilic - Kostres
    Autor Becar u forumu Spomenar
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 17.11.2007, 16:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •