Šta znači reč "kurva"?
Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 117
  1. #1

    05 Šta znači reč "kurva"?

    Muka mi je vise kada cujem da se za svaku drugu devojku prica da je kurva.

    Devojke koje su opustenije u drustvu - "kurve"
    Devojke koje se malo slobodnije oblace - "kurve"
    Devojke koje cesce menjaju partnere- "kurve"
    (bez obzira sto niko ne zna da li je ona sa tim tipom uopste dosla do kreveta)

    Zato zelim da cujem sta vama predstavlja & znaci rec "KURVA"?

    Sta je kurva? Po meni -->
    Zena/devojka koja svoje telo "prodaje", koja ima sex sa raznim muskarcima & tako zaradjuje svoj novac.

  2. #2

    Odgovor: Sta znaci rec "kurva"?

    Pa sad zavisi,ima koje rade dobrovoljno,jer nece nesto drugo da rade,ima koje su naterane da to rade,da bi odplatili dug onim mafijasima koji su im "pomagali "da izadju iz svojih zemlja.
    E sad ove druge,koje se oblace malo provokativnije,ili su malo opustenije,ili udata zena se zeza malo,itd,kad ove osobe zovu ku*ve,nema veze,jer to je cista ljubomora,ja vidim devojcice od dvanaest godina,sa mini suknjicom,majicicom,a kuci jos se igraju sa barbikom,vidim devojke,isto jako provokativne,ne mora da znaci da su ku*ve,svako se oblaci kako joj prija,i svako se ponasa kako joj je volja,niko ne zna sta radi,tako da nema nikakve veze sto je tako zovu,ali ja pitam ,kako se zove taj covek ko legne sa mnogo zena ? on je sta?ku*vo ?zasto samo zene imamo tako lepo ime ?
    ja volim da se oblacim provokativno,da se zezam,da sam opustena,da se lepo provedem,ali da me neko zove ku*va,e bome ne zna sta ga ceka,imace bezplatan let u pi*du maminu (sorry),znaci treba da se oblacimo ovako??
    No me toques

  3. #3

    Odgovor: Sta znaci rec "kurva"?

    Hvala Mamice Za Odgovor Zanimljivo Razmisljas A Sto Se Tice Slicice Verovatno Ovde U Engleskoj Vidis Same Takve, A Samo Saraju Ocima Po Muskarcima Potrebne Su K'o Pustinja Kise (Mamicu Im Jarecu), A Prave Se Da Su Svetice

  4. #4

    Odgovor: Sta znaci rec "kurva"?

    Ove zene sto se oblace ,bolje receno,skroz se poklope,ovde kupuju najskuplji donji ves,kad mi obicno kupimo ono jeftino komodo,ma za sta imam opara,ali da se vratimo na temu,ku*ve su bas one koje traze novaca za uslugu,ostale i ako to rade,menjaju partnere,ili se oblace na bilo kakav nacin,ili su najglasnije u drustvu,nisu,samo su normalne osobe koje vole samu sebe ,i uzivaju u zivot,ako ja odem u kafic i sednem u cosak,nisam ja,ja moram da sedim gde imam dobar pogled,da vidim svakoga,a i da me vide pa sta cu kad ja to volem,a zato moram biti ku*va,i volem da budem eskandalosa,hocu da kazem da ako mi nesto smesno na ulicu ili u bilo koju radnju,ja moram da se smejem,pa jeste gledaju nas cudno ma ko ih shisha necemo valjda da se sakrijemo samo sto smo zene,kad bez nas ovaj svet ne bi postojalo
    No me toques

  5. #5

    Odgovor: Sta znaci rec "kurva"?

    ...kurva je kriva linija....

  6. #6

    Odgovor: Sta znaci rec "kurva"?

    Sto se tice zena sa zarovima mozemo samo da ih zalimo jer one jadne moraju da se sredjuju da bi zadrzale muza koji ima prvo da ih otera(da nikada vise decu ne vide),da uzme jos 3 zakonite zene pored nje itd a kad bi ijedna ma i zastala na tren s drugim muskarcem i pokazala ma samo delic gole koze bila bi ubijena na najgorim mukama....

    Sto se tice kurvi pa to su one koje nemaju nimalo obraza ni morla,koje varaju svoje decke i muzeve i menjaju samo tako itd...
    Devojka koja se voda sa matorcima i jos uz to nabaci samo dva kajisa na sebe i tako te u tom stilu...

    Devojka koja je imala vise njih ne znaci nuzno da je kurva ,mislim da je tu tesko odrediti liniju i opisati a prostitutke su one koje zaradjuju novac prodajuci telo...
    Poruku je izmenio Lillith, 01.05.2007 u 20:40
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  7. #7

    Odgovor: Sta znaci rec "kurva"?

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Sto se tice zena sa zarovima mozemo samo da ih zalimo jer one jadne moraju da se sredjuju da bi zadrzale muza koji ima prvo da ih otera(da nikada vise decu ne vide),da uzme jos 3 zakonite zene pored nje itd a kad bi ijedna ma i zastala na tren s drugim muskarcem i pokazala ma samo delic gole koze bila bi ubijena na najgorim mukama....
    Sve je to istina u nekim primerima, ali sto sam ja videla ovde nebi niko verovao
    Zalila sam ih i ja svega mi, al sada vise

    Super si napisala, hvala puno

  8. #8

    02 Odgovor: Sta znaci rec "kurva"?

    bas mi Lav ote rec , kurva je kriva linija ali u zbilji sta se to vas zemske uopste i tice , furajte svoj fazon i budite prirodne bas ste sexi takve kakve ste . a za one krapinske osobe nek vas bole uvoooooooo. iz onog loseg treba uzeti ono najbolje jeeeeeee

  9. #9

    Odgovor: Sta znaci rec "kurva"?

    E, pa ja opet i to moram da razložim.
    Elem, kurva kao naziv za tačno definisan posao je ona žena koja za novac prodaje svoje telo i/ili vreme. Postoji i naziv za adekvatno zanimanje za muškarce, ali ne nosi isti naziv. Možda ima onih koji će osuditi sve one koji se ovim bave, ja neću. I nekako mi je tu čista trgovina, neko će prodati telo i/ili vreme, neko drugi prodaje druge fizičke ili intelektualne sposobnosti, pitanje je ko je spreman šta i koliko da da za novac.
    Kurva kao naziv za moralnu osobinu jednak je za muškarce i žene. Ne moraš se baviti prostitucijom da bi dobio taj epitet. Niti čak i često menjati partnere, biti slobodan ili šta već. Ja ovu osobinu povezujem sa sklonošču prevari svake vrste, sa spremnošću da besomučno lažeš, zavlačiš, svesno, ciljno i namerno se poigravaš sa čistim emocijama druge osobe.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  10. #10

  11. #11

    Odgovor: Sta znaci rec "kurva"?

    Kurva je o0na koja ne da....

  12. #12

    06 Odgovor: Sta znaci rec "kurva"?

    Citat tibor kaže: Pogledaj poruku
    furajte svoj fazon i budite prirodne bas ste sexi takve kakve ste . a za one krapinske osobe nek vas bole uvoooooooo

    A cesto i sami muskarci kazu za neku devojku/zenu da je kurva jer devojka nece "da mu da" ili je spavala sa deckom isto vece kada su se upoznali I oni su krapinske osobe ili

    Devojke dobiju taj naziv ako pokazu malo vise koze, ako se slobodno ponasaju, i imaju puno momaka iza sebe (nebitno je da li neko zna ili ne da li je ta devojka sa tim momcima spavala - kao sto rece neko gore).
    I meni su dali taj "kompliment"

    A prava kurva je ona sto daje svoje telo na par sati u zamenu za novac.
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  13. #13

    Odgovor: Sta znaci rec "kurva"?

    Kurva je karakterna osobina....(Ko razume, shvatice).

  14. #14

    Odgovor: Sta znaci rec "kurva"?

    Crazy Angel rece:
    Muka mi je vise kada cujem da se za svaku drugu devojku prica da je kurva.

    Devojke koje su opustenije u drustvu - "kurve",
    Devojke koje se malo slobodnije oblace - "kurve",
    Devojke koje cesce menjaju partnere- "kurve",
    (bez obzira sto niko ne zna da li je ona sa tim tipom uopste dosla do kreveta).

    KOMENTAR:
    Ako ne u uzmemo u obzir ( najstariji na svetu sto svi ipak znamo sta je), vecina muskaraca koje poznajem, rec kurva prema zenskoj populaciji iskljucivo koriste u svojoj nemoci jer nisu uspeli da nadju kljuc do uspeha prema odredjenoj osobi. Kazu ''au ona je kurva i satire se od .....''.Ali postavlja se pitanje gde si ti druze u celoj prici. Ako ipak otkljucas bravu ona vise nije kurva, ne ona je jako osecajna osoba, ona se oblaci jer joj lepo stoji ima sta da pokaze, vesela je i opustena i td...

    Sve u svemu:
    Kurva-nece nesto da da, a kada da vise nije kurva. ende....
    Poruku je izmenio SQUAW, 24.05.2007 u 10:55 Razlog: kodovi

  15. #15

    Odgovor: Sta znaci rec "kurva"?

    Tri termina koja se po meni mnogo razlikuju i koje ne treba mesati su kurva, prostitutka, i profuknjaca. Rec kurva oznacava osobu koja je ulizica, licemer , koja vas tapka po ramenu , i uvlaci vam se u bulju , a odmah iza ledja prica sve najgore o vama. To je neko ko vam je gori i od samog neprijatelja, jer ste sa neprijateljem bar sigurni da je neprijatelj.
    Drugu rec koju cu da objasnim kako je ja dozivljavam jeste prostitutka. Ona oznacava zenu koja se bavi pruzanjem seksualnih usluga psihicki slabim i nezanimljivim muskarcima (jer da imaju mozga imali bi i svoju dragu, a ne bi se vucarali sa ...) uz novcanu nadoknadu za pruzenu uslugu rada i amortizovanje svog osnovnog sredstva za rad (polnog organa). Medjutim, ovo ne mora uvek biti i negativna osoba. U slucaju kada je u pitanju neka katastrofa, extremna sirotinja, a pri tome nema niti jednog drugog nacina da prehrani svoje dete- opravdavam toj zenskoj osobi bavljenje prostitucijom. Ali , napominjem samo u extremnim uslovima-kad drugog izlaza nema-i to na krace vreme-dok ne prehrani malo dete i nenadje drugi nacin za sticanje finansija. (takva extremna situacija, ratno stanje i glad npr. Zahvatili su Italiju 1944god, kada su udovice da bi prehranile svoju decu pruzale seksualne usluge za 1kg hleba, ili konzervu sardine, ili novac).
    Treci termin koji se razlikuje od prethodna dva je profuknjaca-to je osoba koja haba svoj polni organ bez novcane nadoknade, sa svim i svakim, a u cilju da bi rekla da je riba-ipo, i da na tahografu ima hiljade kilometara ulazno-izlaznih sredstava oznacenih kao Qr_ _.
    ...................

Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20
  3. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 08:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •