Traži se posada... - Strana 51
Strana 51 od 89 PrvaPrva ... 41495051525361 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 751 do 765 od ukupno 1335
  1. #751

    Odgovor: Traži se posada...

    Kad se krece u nove pohode???
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  2. #752

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    O susijeda moja slatka i draga, sta vam se desava sa posadom?

    Kanda im treba cvrsta ruka
    Stigla cvrsta ruka ...koga treba da ???
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  3. #753
    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Kad se krece u nove pohode???
    joksi i belissima

    pozivam vas na hitan sastanak kako bismose dogovorili o novim pohodima i vanrednim,disciplinskim merama protiv onih koji nepravedno odsustvuju!gomila lezilebovića koji očekuju da se sidro samo od sebe spusti do neke bogate luke na izvol'te za pljačku!Kakav je to način?

    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku
    Stigla cvrsta ruka ...koga treba da ???

    Koga to moje oči vide?!Stiagao nam je oficir dežuran za uveđenje discipline Podmazuj ona,dva para lisica,dobro pripremi bič,pa i ti za joksijejem i bellom u moj ofis!Vreme je za prave planove!
    Poruku je izmenio starsica, 17.06.2009 u 00:02 Razlog: spojila poruke
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  4. #754

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    Koga to moje oči vide?!Stiagao nam je oficir dežuran za uveđenje discipline Podmazuj ona,dva para lisica,dobro pripremi bič,pa i ti za joksijejem i bellom u moj ofis!Vreme je za prave planove!
    Eeee...pa ja sam za vreme odsustva,nabavila svu mogucu opremu za dovodjenje ove bande u red

    Drz'te se


    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  5. #755

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    joksi i belissima

    pozivam vas na hitan sastanak kako bismose dogovorili o novim pohodima i vanrednim,disciplinskim merama protiv onih koji nepravedno odsustvuju!gomila lezilebovića koji očekuju da se sidro samo od sebe spusti do neke bogate luke na izvol'te za pljačku!Kakav je to način?
    Ma bezobrazluk slatka moja sve sami lezilebedatejedem
    Ja da sam na vasoj funkciji znala bi ja s njima.
    Red, rad i disciplina.
    Nego stigla nam ona danguba belosvetska Mara pa ih mozda i dovede u kakav takav red.


    Cujete li vi mene, dokle da stojim ispred offica i kakvi su to cudni zvuci sa one strane vrata

  6. #756
    To je duh,BoginjaMarija,to!Kad smo već kod toga koga treba malko kazniti,odma' da istamburaš egzu i prdoja jer se đetići viš' uopšte ne pojavljuju,onda opleti gogsy-ija jerbo je okčio onaj njegov ''pravilnik ućnog saveta'',ali ič ne radi da ga sprovede.Malko ožeži i po maxi-zna da se tamo prsi u mojoj kabini za neku kintu,kao šatro treba mu povišica dečko se umorio,ali u suštini samo je lepio taksene marke na formulare prsatih kandidatkinja zajedno sa bazarovim,tamo dole u potpalublju kod strojarnice

    Ma ne štedi,Boginja ,nikoga,hvataj zamah!

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Ma bezobrazluk slatka moja sve sami lezilebedatejedem
    Ja da sam na vasoj funkciji znala bi ja s njima.
    Red, rad i disciplina.
    Nego stigla nam ona danguba belosvetska Mara pa ih mozda i dovede u kakav takav red.


    Cujete li vi mene, dokle da stojim ispred offica i kakvi su to cudni zvuci sa one strane vrata
    Ma vidi ti,belle!opet će ona početi sa pričama,čitaj drskim i indiskretnim pitanjima,na račun moje veličine,a u kombinaciji sa kojekakvim pikanterijama.. Pokušavam da otvorim onaj sef koji si tako neljudski,bre,bellla,zamandalila i bacila svoju kapetanicu u očajanje!Kako ti misliš da vam neisplatim,zadržim sve one plate u svom džepu,kada si zaključala sef,pa mi se još i moderišeš tzv.šifrmama?Davaj šifru,bella!
    Poruku je izmenio starsica, 17.06.2009 u 00:03 Razlog: spojila poruke
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  7. #757

    Odgovor: Traži se posada...

    nered,neozbiljnost,nemarnost..kohi,razmazila si ih

  8. #758

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    joksi i belissima

    pozivam vas na hitan sastanak kako bismose dogovorili o novim pohodima i vanrednim,disciplinskim merama protiv onih koji nepravedno odsustvuju!gomila lezilebovića koji očekuju da se sidro samo od sebe spusti do neke bogate luke na izvol'te za pljačku!Kakav je to način?
    Meni dajte da cuvam zarobljenike,po mogucstvu starije od 18 i mladje od 25...i uzmi tamo u obzir da sam najmladji clan posade.Hvala..
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  9. #759

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    To je duh,BoginjaMarija,to!Kad smo već kod toga koga treba malko kazniti,odma' da istamburaš egzu i prdoja jer se đetići viš' uopšte ne pojavljuju,onda opleti gogsy-ija jerbo je okčio onaj njegov ''pravilnik ućnog saveta'',ali ič ne radi da ga sprovede.Malko ožeži i po maxi-zna da se tamo prsi u mojoj kabini za neku kintu,kao šatro treba mu povišica dečko se umorio,ali u suštini samo je lepio taksene marke na formulare prsatih kandidatkinja zajedno sa bazarovim,tamo dole u potpalublju kod strojarnice

    Ma ne štedi,Boginja ,nikoga,hvataj zamah!
    to se zove podrska...

    Postrojavanje bando raspustena
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  10. #760

    Odgovor: Traži se posada...

    što volim kada se ovako okupe mornari!Čak i onaj najmlađi,mlađana joksi koja bi da preslišava neprijatečjske matroze između 18-25...je li,devojko,ti si uvek ovako konkretna?Mislim kako ću te uzeti za svog PR,jer imaš stvarno oštrinu koju takav posao zahteva,a zatim malko si i drčna što znači da će ti ovaj posao PR,personalne alapače-nemoj se ljutiti zbog ovakve interpretacije!-leći
    Doša'nam je i egzo i odmah dao prognozu propasti ove,nače barke na jedra optužujući mene,kapetanisu da sam razmazila matroze!Pa dobro,egzo,zar tako?
    Ipka,moja najveća uzdanica je Boginja,koja i volonterski 'oće da obavi neko mučenje,onako prijateljski.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  11. #761

    Odgovor: Traži se posada...

    da,tako kohili...tako ..idem s owog broda..nece me bit jedno wrijeme..uzimam owaj chun s krme,i odo..kad se wratim,wolio bi da bude kao sto je bilo...
    otishao sam

  12. #762

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    Ma vidi ti,belle!opet će ona početi sa pričama,čitaj drskim i indiskretnim pitanjima,na račun moje veličine,a u kombinaciji sa kojekakvim pikanterijama.. Pokušavam da otvorim onaj sef koji si tako neljudski,bre,bellla,zamandalila i bacila svoju kapetanicu u očajanje!Kako ti misliš da vam neisplatim,zadržim sve one plate u svom džepu,kada si zaključala sef,pa mi se još i moderišeš tzv.šifrmama?Davaj šifru,bella!
    Sifra - riba ribi grize rep

    Eh, ja cujem saputanja i muski glas pride, koji nije ni nalik glasu bilo koga sa ovog broda
    E da te ne poznajem sad bih rekla da si se puno druzila sa mikanom
    jer i on na pitanje postavlja pitanje i profesionalno preskace odgovore.

    Cekam i dalje ispred vaseg offica, ako je neko kod vas, prozor vam je sa desne strane,a pojas za spasavanje u plavom ormanu, druga polica desno.
    Ja cu biti diskretna kao i do sad.
    Nista cula ni videla nisam

  13. #763

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    da,tako kohili...tako ..idem s owog broda..nece me bit jedno wrijeme..uzimam owaj chun s krme,i odo..kad se wratim,wolio bi da bude kao sto je bilo...
    otishao sam
    Na sred okeana,egzo pokušava da ode veslajući.Čekaj da ti damo barem motorni čamac.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  14. #764

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    što volim kada se ovako okupe mornari!Čak i onaj najmlađi,mlađana joksi koja bi da preslišava neprijatečjske matroze između 18-25...je li,devojko,ti si uvek ovako konkretna?Mislim kako ću te uzeti za svog PR,jer imaš stvarno oštrinu koju takav posao zahteva,a zatim malko si i drčna što znači da će ti ovaj posao PR,personalne alapače-nemoj se ljutiti zbog ovakve interpretacije!-leći
    Doša'nam je i egzo i odmah dao prognozu propasti ove,nače barke na jedra optužujući mene,kapetanisu da sam razmazila matroze!Pa dobro,egzo,zar tako?
    Ipka,moja najveća uzdanica je Boginja,koja i volonterski 'oće da obavi neko mučenje,onako prijateljski.
    Ma vec sam razradila plan za "izvlacenje" istine od zarboljenih neprijatelja,konkretna uvek..drcna sam za primer,a tek sto sam alapaca ma videces vec.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  15. #765

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    Na sred okeana,egzo pokušava da ode veslajući.Čekaj da ti damo barem motorni čamac.
    Jel ti znas koji je trosak motorni camac?
    ccc
    Sve preko mog siromasnog dzepa

    Egzo 'vataj se ti obale, mani se camca






Strana 51 od 89 PrvaPrva ... 41495051525361 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •