Prevara ... Znači li da me ne voli?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 43
  1. #1

    Prevara ... Znači li da me ne voli?

    ja lichno nisam za prewaru ali..ako was partner prewari to ne znachi i da was ne woli.....mozda je ili emocionalno nezreo/nezrela,pa se na taj nachin dokazuje...kazem mozda..mada ,drugo je da li oprostiti ili ne..
    sto wi mislite?

  2. #2

    Odgovor: Ako me prewari,znachi da me ne woli

    Ma neee, voli me... Samo se pravi...
    Nemam pojma šta je "prevarantima"... Verovatno im je mozak metar niže...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  3. #3

    Odgovor: Ako me prewari,znachi da me ne woli

    Ne.To samo znači da malko više voli sebe
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  4. #4

    Odgovor: Ako me prewari,znachi da me ne woli

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    Ma neee, voli me... Samo se pravi...
    Nemam pojma šta je "prevarantima"... Verovatno im je mozak metar niže...


    pa dobro...wole i 'oni' nego su u mozgu pubertetlije

  5. #5

    Odgovor: Ako me prewari,znachi da me ne woli

    ...a mozda te posle prevare zavoli jos vise, a?

    Skonta da taj/ta drugi/a nista ne valjaju....
    Budi pametan i pravi se lud

  6. #6

    Odgovor: Ako me prewari,znachi da me ne woli

    @jowuk
    ko ne woli sebe nema ljubawi ni za druge

  7. #7

    Odgovor: Prevara ... Znači li da me ne voli?

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    ako was partner prewari to ne znachi i da was ne woli.....
    Moglo bi da prođe da sam ja gomboca, a neka tamo suparnica da je čvarak. Onda to što moj dragi gricne čvarak nije toliko važno, jer i dalje najvolije gombocu?

    Hmmm, egzo, hmm...
    Vrag odneo šnalu...

  8. #8

    Odgovor: Prevara ... Znači li da me ne voli?

    Iako je ljubav u svojoj suštini posesivno osećanje. nisam siguran da li je prevara baš uvek krunski dokaz da je ona (ljubav) i prestala...

    Postoje razne situacije, razne nijanse, različiti temperamenti i sebzibiliteti i nikada ne reci nikad!
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  9. #9

    Odgovor: Prevara ... Znači li da me ne voli?

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku

    Hmmm, egzo, hmm...
    ma to sam stawio kao opcijU..cisto radi da bude degutantna tema..eto...

  10. #10

    Odgovor: Prevara ... Znači li da me ne voli?

    Ako je prevara tipa-jbg,trenutak slabosti i ...desilo se,tad i nikad vise-to se tolerise i nikakvog znacaja nema,cak mislim da moze jos vise takvo nesto da ucvrsti ljubav.
    Ali,ako je prevara-veza s drugom osobom,koju prate osecanja...ljubav...-e to je definitivno kraj i znak da vise nemamo sta da trazimo zajedno,to je znak da ljubavi vise nema.
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  11. #11

    14 Odgovor: Prevara ... Znači li da me ne voli?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Postoje razne situacije, razne nijanse, različiti temperamenti i sebzibiliteti i nikada ne reci nikad!


    Upravo tako.

    Jasno mi je sve što je Marija napisala. Iako ne verujem u ''trenutnu slabost'', ''bio sam pijan /a'' - jer su to samo izgovori.

    Ne mogu da zamislim ni apsolutno vernost.

    Ne mogu de ferceram, kao da se ništa nije desilo, jer sam osetila,
    jer sam se osetila povređenom, naneo mi je bol... Baš tim trenutkom slabosti.
    Posle toga, bez obzira što je voljen, možemo samo da ''glumimo srećne budale, koje se užasno vole''

    Nije bitno ko je koga prevario, jer je neko od nas povređen, i može samo da se konstatuje da veza / brak, imaju problem više.
    Mogla bih to da nazovem nepoverenjem.
    Šta dalje?
    Bez obzira na bol - pravmo se, kao da se ništa nije desilo. Kod mene ta priča ne pije vodu.

    Desilo se nešto, možda kao pokazatelj neke vrste nezadovoljstva, možda nemirnog duha... Možda...
    Koliko možda je u mojoj glavi... i to možda isto boli...
    Šta ako ''boli'' i dalje, ne prolazi?





    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  12. #12

    Odgovor: Prevara ... Znači li da me ne voli?

    Meni samo nije jasno ( i nikada mi nece ni biti) kada zena prevari muza, devojka momka ili obrnuto kaze se "Ona/On ja njega/ nju prevario?la"

    Po meni ne varas ti suprotnu stranu takvim chinom vec (pre svega) samog sebe...

    Moze i ta 'prevara' za (samo) jednu noc da zauvek ostane tajna, da je suprotna strana nikada i ne otkrije...ali treba ziveti sa samim sobom i sa saznanjem da si prevario...znaci nema boli kod suprotne strane...on voli i dalje isto...ali ti???
    Budi pametan i pravi se lud

  13. #13

    Odgovor: Prevara ... Znači li da me ne voli?

    Prevara je vrlo slozena uzrocno posledicna pojava. Svaku osobu volimo drugacije, te postoje osobe koje mozemo prevariti a postoje osobe koje nikad ne bi prevarili. To zavisi od nas samog i od naseg partnera.
    Tu nema pravila i ne moze se biti pametan.
    Prevara ne smanjuje ljubav prema partneru, osim kada otvara oci i okrece nas drugim stvarima...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  14. #14

    Odgovor: Prevara ... Znači li da me ne voli?

    Znam jedan događaj...u kome nije lako biti pametan.
    Jedna moja prijateljica je, spremajući za pranje muževu odeću, naletela, kontrolišući da li je u džepovima ostao neki novac ili sitnice, na papirić sa porukom.
    Poruka je bila od ženske osobe, sa potpisom, u kome je navedeno da "navrati sutra". Odmah joj je "zazvonilo" u glavi jer je primetila da je muž bio nešto tajanstven zadnjih dana. Međutim, upravo je morala na službeni put, vozom do susedne države. Kako je put bio dug, imala je rezervisan kušet. Ispričala mi je da je sve vreme grizla ta poruka, da se osetila poniženom, i da je jednog trenutka ustala i otišla u vagon bar. Tamo je popila par čašica jakog pića i "pokupila" nekog lika (da bi sebi povratila samopoštovanje).
    Par dana kasnije, kada se vratila, na stanici su je dočekali sin i muž sa osmesima "od uva do uva". Zaglili su je i čestitali godišnjicu braka a onda izneli jako vredan poklon (predivnu bundu i slupoceni parfem). Istog momenta joj je sinulo da je tajanstvenost bila zbog želje da sakriju od nje pripreme za iznenađenje i nabavku poklona.
    Kaže mi...da se tada stvarno rasplakala...što su njih dvojica protumačili da joj se poklon sviđa i da je ganuta. Sve ovo mi je ispričala...jer je grizla savest i nije znala kako da postupi.
    Rekao sam joj...da ćuti o tome, da to izbriše iz glave i da više veruje.
    Evo , sada, posle 10-ak godina, njih dvoje su i dalje u jako skladnom braku i deluju kao da su još zaljubljeni jedno u drugo. Onaj savet sam dao...jer sam znao da se ludo vole.
    Nisam pametan...ali mislim da nisam pogrešio .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  15. #15

    Odgovor: Prevara ... Znači li da me ne voli?

    Gde se desi prevara tu ljubavi nikad nije ni bilo,ili je bilo ali nije bila iskrena,ja nerazumem kako neko moze da kaze da nekog voli a onda ga prevari..
    zakljucak je;Kad se desi prevara tu ljubavi nikad nije bilo...to sam vec reko al od glave visak ne boli

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ona ne voli da čuje...
    Autor SQUAW u forumu Muška kafana
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:31
  2. Prevara ili stvarnost?
    Autor lenjivica u forumu Posao
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 07.11.2012, 18:13
  3. Prevara - da ili ne?
    Autor kissigirl u forumu Ljubav
    Odgovora: 188
    Poslednja poruka: 29.06.2012, 00:13
  4. On ne voli da čuje...
    Autor SQUAW u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 05.03.2010, 00:50
  5. Prevara uživo
    Autor Sokica u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 02.10.2009, 13:00

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •