Na koju ste stranu orjentisani? - Strana 2

Prikaz rezultata glasanja: Izbor strane

Učesnika ankete do sada
16. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Desno

    2 12.50%
  • Centar

    1 6.25%
  • Levo

    13 81.25%
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 37
  1. #16

    Odgovor: Na koju ste stranu orjentisani?

    Ja sad upisah levo.
    I to, moram da priznam, sa ne malom dozom gađenja.. zbog prve (neizostavne) asocijacije na pojam levice.

    Eto, kako jedna lujka sa cvetom u kosi može čoveku da ogadi i život i politiku
    i natera ga da se odrekne naziva svog ličnog orjentira.
    A i mesec Jul mi je u dobroj meri zgadila




    Nego, primetih u anketi imamo 1 slučaj u centru i 1 u desno.
    svašta .. glasali (verovatno uradili i test) a nisu se javno oglasili (i pokazali nam sliku)
    Možda se stidU svoje orjentisanosti (k'o da je sexualna) mada ... ko zna.

    Baš me koPka.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  2. #17

    Odgovor: Na koju ste stranu orjentisani?

    Još neki dan sam se izjasnio, "glasao" za "Levo".

    Sada ću da se testiram.

    Će vam javim rezulta za koji minut.

    Iiiiii.... Evo ga.



    I zvanično sam levičar.
    Poruku je izmenio AdrijanKronauer, 28.05.2010 u 10:39

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  3. #18

    Odgovor: Na koju ste stranu orjentisani?

    Nisam se iznenadila...



  4. #19

    Odgovor: Na koju ste stranu orjentisani?



    Economic Left/Right: -6.62
    Social Libertarian/Authoritarian: -0.62


    Puno levo, malo dole.
    I tako se za mnom deru "Bando Crvena".
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  5. #20

    Odgovor: Na koju ste stranu orjentisani?

    Meni zaista nije jasno šta me je to pomerilo na levu stranu grafikona. Pokušavam sebi da to predočim, ali ne ide. Čak sam čitao i neke radove Miltona Friedmana (koji je, jel'te, skroz desno) i da to uklopim u svoju viziju sveta kada je u pitanju ekonomija, i... mislim da nisam dovoljno daleko od njega da bih bio bačen čak na levu stranu. Jesam zagovornik slobodnog tržišta kad god je to moguće, uz ipak malo izraženiju socijanu komponentu nego što bi to Friedman zamislio. To što sam u donjem delu grafikona je uistinu logično i iznenađen sam što nisam niže.

    Imajući u vidu grafikon, ne znam kako da glasam, tako da to neću ni učiniti.

  6. #21

    Odgovor: Na koju ste stranu orjentisani?

    I ne treba da se gleda grafikon .. da bi se glasalo i (nedajBože!) (neznamzašto?) štimovalo.
    Nismo mi stvarno političari.

    Ako si iskreno odgovorio na svako pitanje onda je to to.
    Prema tome, možeš ti o sebi i misliti da si ne znam koliko "loš" (desno) ... but
    ti si ustvari u dubini duše (i u psiSi) ... baš dobar.
    ToJest levičar.




    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  7. #22

    Odgovor: Na koju ste stranu orjentisani?

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Jesam zagovornik slobodnog tržišta kad god je to moguće, uz ipak malo izraženiju socijanu komponentu nego što bi to Friedman zamislio. To što sam u donjem delu grafikona je uistinu logično i iznenađen sam što nisam niže.
    Ja cenim da sam i ja zbog toga ispao levičar radeći neki sasvim drugi test, ispalo je da sam socijal-demokrata što u neku ruku i oslikava neke moje poglede. Dakle, da jesam za kapitalizam ali ne za onaj surovi kapitalizam pun nepravdi kojima bi država trebala da stane na put. Tako da mu ja dođem levičar zbog toga izgleda, a daleko od toga da sam blizak komunizmu ili socijalizmu Iskreno sam mislio i da sam mnogo konzervativniji nego što mi je grafikon pokazao, ali valjda su pitanja bila tako koncipirana da jednostavno nisam mogao da glasam u korist konzervatizma. Al' opet nije loše biti u društvu Gandija, Mendele i ostalih



  8. #23

    Odgovor: Na koju ste stranu orjentisani?




    Economic Left/Right: 1.38
    Social Libertarian/Authoritarian: 2.87

  9. #24

    Odgovor: Na koju ste stranu orjentisani?

    Ево где је мене сместио:




    Ај нек ми неко ово сад протумачи?

    Ништа ми није јасно?
    Боље је наставити да пијеш, него престати кад не треба.

  10. #25

    Odgovor: Na koju ste stranu orjentisani?

    Pa imaš objašnjenje kad uradiš test koliko se sećam ispade ti levičar samo takav



  11. #26

    Odgovor: Na koju ste stranu orjentisani?

    Ako je rec ovde o politici,koliko primecujem nema nikakvih postova o tome. Odlucila sam da osvezim malo! Ja sam za komunizam,pitate se zasto? Zato sto na glupav narod demokratija ne radi. U Srbiji je 70% ne obrazovanih ljudi,95% ne zna ni sta je sustina politike,kako onda mogu da se bave politickim pitanjima u demokratskom drustvu? Tada nastaje prividna tiranija,neprimetnih ljudi. Za liberalizam apsolutno nisam,zbog toga sto ne moze da se ostvariti u losoj ekonomskoj situaciji,kao sto je sadasnja.
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  12. #27

    Odgovor: Na koju ste stranu orjentisani?

    Citat lenjivica kaže: Pogledaj poruku
    ako je rec ovde o politici,koliko primecujem nema nikakvih postova o tome. Odlucila sam da osvezim malo! Ja sam za komunizam,pitate se zasto? Zato sto na glupav narod demokratija ne radi. U srbiji je 70% ne obrazovanih ljudi,95% ne zna ni sta je sustina politike,kako onda mogu da se bave politickim pitanjima u demokratskom drustvu? Tada nastaje prividna tiranija,neprimetnih ljudi. Za liberalizam apsolutno nisam,zbog toga sto ne moze da se ostvariti u losoj ekonomskoj situaciji,kao sto je sadasnja.
    Није ли и комунизам показао да баш не ради, упропастивши икс земаља и укравши им икс година?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  13. #28

    Odgovor: Na koju ste stranu orjentisani?

    Verujem da sam po svojim političkim stavovima suštinski najbliže desnom centru, s tim da me ne interesuju kako sebe formalno određuju političke opcije u našoj zemlji.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  14. #29

    Odgovor: Na koju ste stranu orjentisani?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    verujem da sam po svojim političkim stavovima suštinski najbliže desnom centru, s tim da me ne interesuju kako sebe formalno određuju političke opcije u našoj zemlji.
    Исто тако сам и ја мислио, зато ме је резултат теста тотално изненадио. Дугачак је и мало досадан, али сам искликтао до краја и испао "тешки левичар".

    Подела, лево, десно, центар, мислим да одавно више не важи, поготово не на нашој политичкој сцени, а поготово је наше јавно мњење по том питању необразовано, зато се последње две године путем медија и формирало на начин да све што има предзнак "десног" буде аутоматски схваћено као фашистоидно, нацистоидно, варварско, антицивилизацијско и ретроградно..... Жас-У!
    Боље је наставити да пијеш, него престати кад не треба.

  15. #30

    Odgovor: Na koju ste stranu orjentisani?

    Citat dblica kaže: Pogledaj poruku
    Исто тако сам и ја мислио, зато ме је резултат теста тотално изненадио. Дугачак је и мало досадан, али сам искликтао до краја и испао "тешки левичар".

    Подела, лево, десно, центар, мислим да одавно више не важи, поготово не на нашој политичкој сцени, а поготово је наше јавно мњење по том питању необразовано, зато се последње две године путем медија и формирало на начин да све што има предзнак "десног" буде аутоматски схваћено као фашистоидно, нацистоидно, варварско, антицивилизацијско и ретроградно..... Жас-У!
    Није то необразованост већ испирање мозга.
    Исто тако се они који подржавају "права педера" себе представљају као левицу, иако подржавају највеће фашисте у свету тренутно, тајкуне, лоповску приватизацију...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koju knjigu trenutno čitate..?
    Autor yige_gui u forumu Književnost
    Odgovora: 1360
    Poslednja poruka: 06.10.2019, 10:29
  2. Pesma koju ne možete da smislite...
    Autor SQUAW u forumu Muzika
    Odgovora: 241
    Poslednja poruka: 26.12.2013, 16:50
  3. Koju vrstu muzike slušate?
    Autor Kunic u forumu Muzika
    Odgovora: 108
    Poslednja poruka: 18.06.2012, 13:56
  4. Na koju poznatu ličnost ličite?
    Autor SQUAW u forumu Pričaonica
    Odgovora: 103
    Poslednja poruka: 23.03.2012, 10:56
  5. Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 20.02.2010, 11:19

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •