Do kog ste zaključka danas došli? - Strana 136
Strana 136 od 169 PrvaPrva ... 3686126134135136137138146 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,026 do 2,040 od ukupno 2524
  1. #2026

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    [

    Ovu "diskusiju" si sama pokrenula, pa kada je argumentovano da grešiš ti opalila po falsifikatima ?
    Čime si, molim te, potkrepila svoju tvrdnju? Tvrdnju da žene su konkretnije, ne prozivaju već "imentuju"?
    Na šta tebi liči, je tvoja stvar, možda samo ilustruješ sebe tako.
    Nigde ne videh osporavanje citiranih postova, nigde argumenta, sve ti se svodi na "utisak".
    Činjenično sam dokazao da grešiš u postavci "diskusije", ukoliko imaš suprotno mišljenje potkrepi ga citatima.
    Prestani lepiti etikete drugima.
    Potkrepljujem citatima:

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Ono što ne volim na forumu, ne volim ni u životu.
    Dugo nisam bio, i verujem da mnogo toga ne videh, ali kada pročitah par bezazlenih tema na kojima se neko nađe da vređucka, offtopiČi, drži "vakelu", proziva bez pameti i mere, e onda se zapitam zar niko da reaguje?
    Na stranu to što forum, valjda, nija zamišljen da se "istovaraju", već odakle potreba da se sve blati, ponižava, etiketira bez ikakve argumentacije sem, možda, sopstvenog (čisto sumnjam da iko normalan deli isto ubeđenje) utiska da je "strašno pametan"?
    Justice for all..pa mirna Bačka !
    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Da Crkva i nije za nekrste.
    Mislim, tražiti blagoslov a sve vreme blatiti tu ustanovu je em licemerje, em bezobrazluk.
    O tvrdičluku ne bih. Ispade da je 100 E mnogo jednom u 4 decenije ?

    Ima toga more....
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  2. #2027

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Zamena teza?
    Nigde ja ne osporih da (lično) napišem nešto bez imenovanja bilo kog (ne mora sve napisano se ni ticati foruma) samo sam osporio da su žene direktnije. Čak sam ti i naveo bar 7-8 citata koje su žene pisale, skoro, i nigde se niko ne imenuje.
    Ti reče da sam naveo loše citate, navodno, to je pisanje samo onog "što joj ide na k..."?
    A ja pisao kineski pa se ne vidi da mi neki postupci (vređanje uzastopno baš pripadnice ženskog pola) "ide na k..."?
    Žensko pisanje "braniš", a muško napadaš? Polna diskriminacija?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  3. #2028

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Zamena teza?
    Nigde ja ne osporih da (lično) napišem nešto bez imenovanja bilo kog (ne mora sve napisano se ni ticati foruma) samo sam osporio da su žene direktnije. Čak sam ti i naveo bar 7-8 citata koje su žene pisale, skoro, i nigde se niko ne imenuje.
    Ti reče da sam naveo loše citate, navodno, to je pisanje samo onog "što joj ide na k..."?
    A ja pisao kineski pa se ne vidi da mi neki postupci (vređanje uzastopno baš pripadnice ženskog pola) "ide na k..."?
    Žensko pisanje "braniš", a muško napadaš? Polna diskriminacija?
    Ma kakvi. Ne volim ni kada žene insinuiraju ali mi je gadnije da pročitam kada to rade muškarci. Zašto ti nisi, naprimer, kada si pročitao da se Mijatović žali na cenu venčanja citirao njegov post i napisao mu šta misliš o tome već si otišao da insinuiraš na nekoj od ovih ozgor-ozdol tema? Meni je to bezveze ko god da radi ali eto pročitah par momaka i napisah onaj post koji je izazvao ovu diskusiju.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  4. #2029

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Da mi se mnogo odužio današnji dan, no unatoč tome biJo je lep
    Budi pametan i pravi se lud

  5. #2030

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Ma kakvi. Ne volim ni kada žene insinuiraju ali mi je gadnije da pročitam kada to rade muškarci. Zašto ti nisi, naprimer, kada si pročitao da se Mijatović žali na cenu venčanja citirao njegov post i napisao mu šta misliš o tome već si otišao da insinuiraš na nekoj od ovih ozgor-ozdol tema? Meni je to bezveze ko god da radi ali eto pročitah par momaka i napisah onaj post koji je izazvao ovu diskusiju.
    E ovako se da pričati !
    Nevolja je bila jer je dotični post pisao na "Šta ste radili pre logovanja na forum" (ili šta trenutno radite) pa bi moje osvrtanje na napisano bio offtopic (kao što je i zadnjih nekoliko postova na ovoj temi). Ali, pisao sam jako otvoreno tako da bi samo slepac pogrešio kome je namenjeno. Da je bilo na temi religija (jer se pominje Crkva) ne bih išao na drugu temu već bi direktno napisao svoje viđenje njegovog posta.
    Usput, ako se desi i da pišem traktat, jako često veze nema sa ikojim forumašem već sa događajima iz realnog života koje sam taj dan video. Ko pomisli da je insinuacija, njegov problem jer je tada vidljivo da sam "pod utiskom" nečeg skorašnjeg što sam doživeo.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  6. #2031

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Formiranje stava, pa potom pronalaženje argumenata koji ga potkrepljuju, odličan je put da se sa tim istim stavom ode pravo u .....
    Apsolutno tačno. Ja sam i naveo da često srećem prvo etiketu, tvrdnju, stav bez ikakvih argumenata (poput Lilit tvrdnje da su žene konkretnije) pa kada predočim citate koji je demantuju onda kreće "tovarenje" i podmetanje jer, pobogu, "kako je moguće da ona greši"?
    Koliko znam, valjda se osporava napisano argumentima, a ne napada autor na ličnoj osnovi. Takav način mnogo govori o osobi.
    Naime, diskreditovati autora, je "pouzdan" način da se prenebregne istina koju je izneo.
    @Isahara, jedno ne razumem, čemu citiranje mojeg posta kada je tvrdnju (da su žene konkretnije) iznela Lilit ?
    Zaključak:
    Više se neću upuštati u "diskusiju" sa bilo kime ko na argumente (gde se vidi da greši) reaguje pokušajem da omalovaži sagovornika! Te postupke je trebao prevazići još u obdaništu.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  7. #2032

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Naime, diskreditovati autora, je "pouzdan" način da se prenebregne istina koju je izneo.
    Veliš naime?

    A šta je ovo?
    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    "kako je moguće da ona greši"?
    Ja ne stavljam smajli koji se valja po patosu od smeha da bih pokazala sta mislim o nekom ko različito misli.
    Diskusiju o insinuiranju sam završila. Izvini.

    OT
    Zaključila sam da ne znam šta je gore. Da li valjajući smajli staviti kad hoćeš da omalovažiš sagovornika i kada ga staviš kada napišeš neku podrazmuvejuću stvar.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  8. #2033

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Velim...
    da umesto da citiraš postove žena gde imenuju (što se smatra argumentovanjem tvrdnje da su konkretnije) ti nam otvaraš oči šta tebi koji smajli znači?
    Očigledno nisi za diskusiju, ali ipak veliko hvala na otkrivanju šta bi ti mislila dok bi pisala identičan post kao neki forumaš.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  9. #2034

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    Da uopšte nijesam u toku kad je ovaj film, čuj mene forum u pitanju - ko je kome ovđe sprcnuo, ko je na koga ljubomoran, ko je budala, a ko kralj(ica), ko je dvoličan, a ko je izbrisan, ko se pojeb'o (pa valjda i zajeb'o), a ko glumi poštenje (znanje i imanje)...Ko se s kime druži, a kome je najduži, ko čeka bebu, a ko nikako da dočeka susret? Koja s kojom pije kafu, pa je poslije olajava, ko duva, pa halucinira, ko kome nedostaje, ko kome može da podijeli pamet, a da njemu ostane dosta, ko koga viđet očima ne može, a ko se voli dok je interes u pitanju..
    Aman za aman, kako vam nije greota da me tako ošašavite, dajte mi barem najveću kesu kokica i po litra Koka Kole, i mi prasci imamo dušu...
    Pratim da je greota i dižem za izjavu da sam zaključila da, iako vlada mišljenje da je insinuiranje i spletkarenje odlika žena, muškarci mnogo češće odu na temu koja vam se misao vrti, do kog ste zaključka došli i slične i onda ide priča "eto neki ovde, da ne imenujem..." pa ispišu čitav referat podsmeha na račun drugog. Ko je iole upućen u tokove događaja odmah zaključi koga. Kao neke prije. To rade Mijatović, Samuraj, Bazilej, Sivi i mnogi drugi. Žene su konkretnije, spremnije da šakom među oči iskažu svoje mišljenje.
    Aj nađi mi jedan post gde sam napisao "neki ovde" a da se konkretno ne zna o kome govorim, molim te. Ako to ne uradiš (jer nećeš imati materijala), za kaznu ima da virtualno progutaš svako slovce kojim si moje cenjeno ime stavila u isti koš sa tamo nekima.

  10. #2035

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Mnogo price i mnogo tisine,a niko nikoga ne razume
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  11. #2036

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Pozeljela sam zaspati bez brige, bez pameti...kao nekad poslije odlicno uradjenog ispita, kad mi je to jedina i najveca briga bila.

    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  12. #2037

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Ippon seoi nage je najbolji i najatraktivniji ... bio i ostao

    Ime: Ippon.jpg Pregleda: 30 Veličina: 93.2 KB
    Poruku je izmenio Samuraj, 23.04.2013 u 21:52 Razlog: foto
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  13. #2038

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    ako se ikad udam, a čisto sumnjam, biću taman ovak'a..

    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  14. #2039

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Da sve što urade šatro novo i šatro poboljšano...bude 100 x gore nego što je bilo
    Malopre kliknuh na neku sliku koju je neko ostavio sa photobucketa...i ladno sam upala u ceo album, mogla sam da se šetam i levo i desno (i gore i dole) i da mu virKam u slike koje taj, neko, pretpostavljam nije hteo da stavi na izvolte
    Pa jbt...ranije nije tako bilo...
    Kada će net mudraci da shvate da samo na'rane prasiće i ništa ne diraju...
    Budi pametan i pravi se lud

  15. #2040

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Da veličina tela nije upravno srazmerna količini energije koju isto poseduje.
    Vodila sam dete na neki rodjendan u igraonicu.Čoveče,pešačila je dobrih 50 min (koliko nam je u ovom velikom selu iliti malom gradu potrebno bilo da nemotorizovane stignemo do odredišta) a zatim je puna dva sata skakala ,trčala i pentrala se po onoj skalameriji ,e a onda opet 50 min pešačenja nazad!

    Ja sam "otpala" od umora,ona je imala snage i za tuširanje i večeru.Sve po PS-u.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

Strana 136 od 169 PrvaPrva ... 3686126134135136137138146 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  2. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  3. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •