Traženje posla - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 33 od ukupno 33
  1. #31

    Odgovor: Traženje posla

    Pre nekoliko godina sam bio na nekom seminaru, a jedna od tema je bilo i zapošljavanje.
    Poenta je da se ljudi posle 2-3 godine na istom radnom mestu smore i upadnu u kolotečinu.
    Preporuka je da se svake 2-3 godine promeni radno mesto (može i unutar iste irme). Promenom firme se dobija uvid u nove načine razmišljanja i rada, iskače iz kolotečine i dobija novi elan. Takođe, firma bi trebala isto tako da prima ljude da bi doneli nova razmišljanja, ideje, preneli iskustva sa prethodnih radnih mesta i bolje videli nedostatke i potencijale organizacije rada.
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  2. #32

    Odgovor: Traženje posla

    Uf Sunny, nije bas tako covek na poslu kao i braku upada u kolotecinu i smara se ako nije kreativan i ako ne voli svoj posao a ako volis svoj posao nikad neces upasti u bad zone. Usput ovaj deo gde si napisao "Preporuka je da se svake 2-3 godine promeni radno mesto (može i unutar iste irme)" to je OK da bi ima univerzalne i polu-univerzalne radnike tako da ne moras traziti novog radnika ako svako moze zameniti svakog u slucaju bolesti, pvrede isl Da li bi mogao da napises gde si bio na seminaru?
    Menadzerski posao je jako zahtevan samo se kod nas banalizuje pa ispada da su menadzeri uglavnom najvece drukalice uvlakuse itd bez zelje za napredovanjem! Njima odgovoara kolotecina.
    A ovo sto si gore napisao deluje mi kao da Vam je seminar drzao neko iz XVII ili pak XVIII veka.Sorry moj stav, nadam se da se ne ljutis?

  3. #33

    Odgovor: Traženje posla

    Citat SaleZ kaže: Pogledaj poruku
    Uf Sunny, nije bas tako covek na poslu kao i braku upada u kolotecinu i smara se ako nije kreativan i ako ne voli svoj posao a ako volis svoj posao nikad neces upasti u bad zone. Usput ovaj deo gde si napisao "Preporuka je da se svake 2-3 godine promeni radno mesto (može i unutar iste irme)" to je OK da bi ima univerzalne i polu-univerzalne radnike tako da ne moras traziti novog radnika ako svako moze zameniti svakog u slucaju bolesti, pvrede isl Da li bi mogao da napises gde si bio na seminaru?
    Menadzerski posao je jako zahtevan samo se kod nas banalizuje pa ispada da su menadzeri uglavnom najvece drukalice uvlakuse itd bez zelje za napredovanjem! Njima odgovoara kolotecina.
    A ovo sto si gore napisao deluje mi kao da Vam je seminar drzao neko iz XVII ili pak XVIII veka.Sorry moj stav, nadam se da se ne ljutis?
    Svako je zamenljiv samo je pitanje da li se zamena nalazi za sat,dan ili par dana

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Biti bez posla..
    Autor little fairy u forumu Posao
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 16.08.2011, 21:06
  2. Promena mesta stanovanja zbog posla
    Autor Mish u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 13.11.2008, 22:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •