Skupština Kosova usvojila je deklaraciju o nezavisnosti - Strana 5
Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikaz rezultata 61 do 64 od ukupno 64
  1. #61

    Odgovor: Skupština Kosova usvojila je deklaraciju o nezavisnosti

    тотална конфузија у држави... лудило! људи, држите се добро.
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице
      Vrh

  2. #62

    Odgovor: Skupština Kosova usvojila je deklaraciju o nezavisnosti

    Citat broj310 kaže: Pogledaj poruku
    тотална конфузија у држави... лудило! људи, држите се добро.
    Nažalost - ludilo - sad već hronično!


    Baš gledam na tv srču iz ulice Sremske u Bg. Banda pljačkaška! A DSS i SRS izjavljuju da je ovo normalna posledica! To su otvorene pretnje, ljudi!
    Jel se sećate onog moto-a: "Tačku na pljačku!"?

    Možda i gledate trenutno B92, ne znam, ali ovo je monstruozno:
    B92: "dve devojke od 17 godina se posvađale oko ukradenih Puma patika. Razbile drugi izlog, i imali vremena da probaju čarape..."!!!

    Na RTS1 trenutno ide serija neka o Karađorđu, a na RTS2 Haško suđenje. Pljačkaši razvaljuju glavni grad, a oni...
    Poruku je izmenio itebejac, 21.02.2008 u 23:15 Razlog: dopuna
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!
      Vrh

  3. #63

    Odgovor: Skupština Kosova usvojila je deklaraciju o nezavisnosti

    Svi smo ovo ocekivli, pre ili kasnije. Mozda bi Srbija i blaze podnela ovakvu povelju da su Albanci u godinama posle Milosevica pokazali bar neku laznu spremnost za pregovore. Da se danas ne gadi novi mit o albansko-vizantijskom poreklu Gracanice mozda ovo i ne bi toliko boljelo. Boli sto su svi zatvorili oci nad srpskim stradanjima na toj jadnoj zemlji. Svi nalaze argumente u poslednjih 10-15 godina a niko ne pominje vreme pre toga.
    No ono sto najvise boli je opet srpska nesloga oko svega. Kosovo i Metohija nije pocelo svoju golgotu juce, niti pre 20 godina. Srpski indentitet tamo je unistavan vec decenijama. Nikada niko nije digao glas na odluke dragog nam sina svih naroda i narodnosti.
    Licno sam jako potresen no to mi ne prestavlja prepreku da ljudima sa kojima sam u kontaktu pricam o Kosovu i njegovom znacaju za moj narod. Svjestan sam da je sve ovo igra interesa, danas je kasno da se kupuju prijatelji po svijetu, Albanci su ih sve vec pokupovali. Al mi je jako bitno da covjek koji sa mnom djeli radno mjesto, ucionicu, cekaonicu kod doktora cuje neku finu pricu o srpskom Jerusalimu.
    A onda nam se dese "patike"
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  4. #64

    Odgovor: Skupština Kosova usvojila je deklaraciju o nezavisnosti

    Na Kosovu sam bio prosle godine i to mi je bilo sasvim dovoljno da sebi kazem da je i bolje tako...
    Srbija sa Kosovom nema nikakvu perspektivu i to je samo jedan veliki teret koji koci napredak.
    Sada treba biti diplomata (sto nazalost Srpski politicari nisu) i zastititi ugrozenu "vrstu" i istoriju koja je uklesana u kamenu...
    Qui vit content de rien possde toute chose.
      Vrh

Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345

Slične teme

  1. Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 17.11.2010, 00:09
  2. Vojvodina usvojila Statut pokrajine
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 23.02.2009, 14:20
  3. "Majska skupština" u Karlovcima
    Autor Mish u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 08.05.2008, 21:15
  4. Profit i troškovi nezavisnosti
    Autor Bacanin u forumu Spomenar
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 04.12.2007, 15:11
  5. Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 22.10.2007, 19:15

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •