Vi u očima ljudi koji ne koriste internet - Strana 5
Strana 5 od 7 PrvaPrva ... 34567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 95
  1. #61

    Odgovor: Vi u očima ljudi koji ne koriste internet

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    e kad se samo setim..... nekad sam se klela da to djubre od tehnike nece da udje u moju kucu.....a sad sam....................sharanche.....

    baš tako
    Ćuti i prenesi dalje....

  2. #62

    Odgovor: Vi u očima ljudi koji ne koriste internet

    od mog drustva, retko ko ga i koristi.. retko ko i zna da upali komp..
    i ne vide poentu toga i svi se izvlace na foru "Mene to ne interesuje, imam pametnija posla blabla"..
    oni samo ne vide poentu beskrajnih mogucnosti koje ti net pruza
    vecina osudjuje samo onaj deo kad progovorim o tome da sam nasla decka tim putem.. ne kontaju ljudi da i na taj nacin mozes da se zaljubis isto toliko efikasno kao i u realu..
    jedino ne volim to sto sa njima ne mogu da pricam o dogodovstinama koje dozivim ovde.. vise se nasmejem virt nego realno u poslednje vreme..
    to je za realne prijateje..
    a za virt prijatelje.. pa da, i oni koriste internet..
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #63

    Odgovor: Vi u očima ljudi koji ne koriste internet

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    oni samo ne vide poentu beskrajnih mogucnosti koje ti net pruza
    vecina osudjuje samo onaj deo kad progovorim o tome da sam nasla decka tim putem.. ne kontaju ljudi da i na taj nacin mozes da se zaljubis isto toliko efikasno kao i u realu..
    jedino ne volim to sto sa njima ne mogu da pricam o dogodovstinama koje dozivim ovde.. vise se nasmejem virt nego realno u poslednje vreme..
    све је то океј, та широка лепеза погодности које нет пружа, али, можда смо ми стварно малко застранили, можда нас ти стрејтери и доживљавају као особењаке и полулуде персоне

    мислим, контам ја њих
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  4. #64

    Odgovor: Vi u očima ljudi koji ne koriste internet

    Ma nemaju oni pojma sta se sve moze i koliko je ovo bolje od svega ostalog...em jeftino , em seri k'o foka , pa sta ti Bog da....


    Posle 30 minuta imas utisak da me poznajes bolje nego kolege sa kojima ste 10 godina... ako sam iskren naravno kao sto ja i jesam...

  5. #65

    Odgovor: Vi u očima ljudi koji ne koriste internet

    U mom blizem i sirem okruzenju ne poznajem ljude koji ne koriste internet.
    To ne znaci da svi pisukaju po forumima ili vise po raznoraznim chat-ovima. Neki se "ubijaju" na pokeru&igricama, drugi na erotskim i -inim sajtovima za razonodu zvanu "cyber sex sells", a treci neguju hobi zvan "1,2,3 meins - by ebay".

    A svima je zajednicko da su profesionalno/poslovno primorani da budu online, pa moranje koriste i u svrhu razonode.
    Never confuse movement with action.

  6. #66

    Odgovor: Vi u očima ljudi koji ne koriste internet

    Citat broj310 kaže: Pogledaj poruku
    све је то океј, та широка лепеза погодности које нет пружа, али, можда смо ми стварно малко застранили, можда нас ти стрејтери и доживљавају као особењаке и полулуде персоне

    мислим, контам ја њих
    ja ih ne kontam.. kako unapred mozes da osudis nesto a da nisi probao.. to se zove predrasuda my friend.. a njima ne rulujem..

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Ma nemaju oni pojma sta se sve moze i koliko je ovo bolje od svega ostalog...em jeftino , em seri k'o foka , pa sta ti Bog da....
    ne mora da znaci da automatski svi seru k'o poruceni.. mozda samo ulepsavaju..
    salu na stranu, nije cak tesko ni provaliti kad neko pocne da kenja.. samo treba da pratis pisanje ili ponasanje.. ne moze da otkenja perfekt..
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #67

    Odgovor: Vi u očima ljudi koji ne koriste internet

    ...mislim da oni mnogo manje misle da sam lud nego ovi što koriste internet...

  8. #68

    Odgovor: Vi u očima ljudi koji ne koriste internet

    Kada nekome pricam sta sve naucim sa interneta citajuci, obavestavajuci se, skidajuci muziku, koje CDe nikada ne bih mogla ili veoma tesko nabaviti, kako se gledam sa svojim detetom tamo daleko preko mora dok pricamo i kako na forumima mogu s vremena na vreme da kazem svoj stav, okolina se smeska, ali...nista ne razume. Ponosim se savladjivanjem /skromnim/ rukovanja ovom najdivnijom igrackom svoga zivota, jer, oprostite posle 55. zavoleti comp i internet nije uobicajeno. Smatram da coveku koji ceo zivot uci i voli sto vise da sazna ovo je pravo blago. Izvinite na duzini price, to je zbog mog uzrasta...

  9. #69

    Odgovor: Vi u očima ljudi koji ne koriste internet

    Citat triViALna kaže: Pogledaj poruku
    U mom blizem i sirem okruzenju ne poznajem ljude koji ne koriste internet.
    To ne znaci da svi pisukaju po forumima ili vise po raznoraznim chat-ovima. Neki se "ubijaju" na pokeru&igricama, drugi na erotskim i -inim sajtovima za razonodu zvanu "cyber sex sells", a treci neguju hobi zvan "1,2,3 meins - by ebay".

    A svima je zajednicko da su profesionalno/poslovno primorani da budu online, pa moranje koriste i u svrhu razonode.
    Potpuno se slazem sa ovim sto je napisano.Ljudi se kace na internet,svi imaju neke svoje razloge ili su cak i poslovno primorani,pa onda krenu igrice i sve nabrojano vec...na forumu mozes da kazes nesto,neko ce to procitati,djelis svoje misljenje sa nekim ili imas drugacije nije ni bitno...tako da ne mislim da sam u necijim ocima drugacija ili neki cudak...iako covjek treba da ima neku granicu...ne treba da zaboravi zivu rijec da tako kazem i druzenje izvan interneta....malo sam ovo spetljano rekla al ovdje se uvijek nadje neko da razumije ono sto je napisano... samo uzivajte...

  10. #70

    Odgovor: Vi u očima ljudi koji ne koriste internet

    Citat mirka7 kaže: Pogledaj poruku
    Potpuno se slazem sa ovim sto je napisano.Ljudi se kace na internet,svi imaju neke svoje razloge ili su cak i poslovno primorani,pa onda krenu igrice i sve nabrojano vec...na forumu mozes da kazes nesto,neko ce to procitati,djelis svoje misljenje sa nekim ili imas drugacije nije ni bitno...tako da ne mislim da sam u necijim ocima drugacija ili neki cudak...iako covjek treba da ima neku granicu...ne treba da zaboravi zivu rijec da tako kazem i druzenje izvan interneta....malo sam ovo spetljano rekla al ovdje se uvijek nadje neko da razumije ono sto je napisano... samo uzivajte...
    lepi receno...tako i ja mislim

  11. #71

    Odgovor: Vi u očima ljudi koji ne koriste internet

    Ja sam za njih luda....
    Pocela sam da koristim internet kad sam se zaposlila u kladionici,do tada nisam imala prilike,zato sto kuci nemam net.Sad sam non-stop tu,doduse kad radim samo ali s obzirom da cesto radim po dve smene,navikla sam.
    Smesno mi je bilo sto u pocetku nista ali bas nista nisam znala.Imala sam pomoc,narocito na vojvodinacafeu pa sam postepeno usla u stos..
    Nikom nije jasno kako 8 ili 12 sato presedim ovde za kompom ali eto...uspevam.

    ....ne...brze od zivota.....

  12. #72

    Odgovor: Vi u očima ljudi koji ne koriste internet

    Citat zillertal kaže: Pogledaj poruku
    Kada nekome pricam sta sve naucim sa interneta citajuci, obavestavajuci se, skidajuci muziku, koje CDe nikada ne bih mogla ili veoma tesko nabaviti, kako se gledam sa svojim detetom tamo daleko preko mora dok pricamo i kako na forumima mogu s vremena na vreme da kazem svoj stav, okolina se smeska, ali...nista ne razume. Ponosim se savladjivanjem /skromnim/ rukovanja ovom najdivnijom igrackom svoga zivota, jer, oprostite posle 55. zavoleti comp i internet nije uobicajeno. Smatram da coveku koji ceo zivot uci i voli sto vise da sazna ovo je pravo blago. Izvinite na duzini price, to je zbog mog uzrasta...
    Ne treba se izvinjavati.......ima nas vise koji u ovim nasim godinama u kojima jesmo uzivamo sto mozemo mnogo stvari da vidimo.naucimo.I moja okolina je u pocetku sa podsmehom gledala na moju volju i zelju da naucim......a sada me zovu ...HAKER-BAKA....a,za mene je ovo divan nacin da pisem,upoznajem ljude.....citam....a i da budem iskrena ovo je savrsen beg od samoce!
    "Ako je taj sicusni komadic zivota sve sto imas,onda od njega ucini sve sto je moguce"
    (Sajd Ben Hamed)

  13. #73

    Odgovor: Vi u očima ljudi koji ne koriste internet

    Pa, provodim više vremena na netu od većine mojih drugova, ali i oni poprilično vise na netu, pa im je to normalno. Doduše, ima ljudi kao što su moji baba i deda, koji su mislili da ću se razboleti od nekog virusa sa neta. Ali, u svakom slučaju, ljudi me ne posmatraju nešto drugačije zato što toliko visim na netu. Mislim, ovo je odličan način da se čovek isprazni. Pričaš s ljudima koje ne znaš, o svemu i svačemu, iznosiš im svoje probleme, a nije te briga šta će misliti o tebi, i tako to. Prosto se osećam olakšano kad na forumu napišem nešto što nekom ne bi mogao da kažem. I svakom bih preporučio da se registruje na makar jedan forum.
    I Dont Believe In God, and I'm proud if it.

  14. #74

    Odgovor: Vi u očima ljudi koji ne koriste internet

    Ne primećujem te koji ga ne koriste verovatno zato što sam stalno na net-u!

  15. #75

    Odgovor: Vi u očima ljudi koji ne koriste internet

    Malo je onih u mom okruženju koji ne koriste internet. Ali, među njima postoji puno onih koji na komunikaciju sa "nepoznatima" gledaju kao na "život u nerealnom".
    Sećam se, pre neke dve godine slava kod mog kuma. U toj kući sam od strane domaćina i gostiju (mlađe i starije populacije) koje redovno srećem na slavljima poprilično uvažen i poštovan gost. Elem, mlađana kumova sestra drži slovo o onima o korisnicima chata. I završava: Ja ne znam kakav budala treba da budeš da se sa takvima još i upoznaješ. Prekinuh je i rekoh: Evo, ovakva.
    I dalje sam redovna u toj kući, i dalje me gotive, vazda pitaju za stav, mišljenje ili savet, ali, pojedini me malo zumiraju, traže masnice na oku, tikove, znake ludila, ili neku tužnu životnu priču vezanu za net. I s vremena na vreme me pitaju "Jel ti još uvek živiš u svetu šarene laže?".
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

Strana 5 od 7 PrvaPrva ... 34567 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Oni koji nesto rade i oni koji samo pricaju...
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 13.01.2014, 14:55
  2. Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 25.02.2011, 18:23
  3. Zapošljavanje ljudi koji su ušli u 50-e
    Autor fiona u forumu Posao
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 09.11.2009, 22:54
  4. Turske reci koje se jos danas koriste u Srbiji
    Autor Ljubimce u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 01.07.2008, 22:52
  5. Lekari koriste GPS za praćenje preciznih hirurških operacija
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.06.2007, 19:13

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •