Kosmet - oteta zemlja - Strana 48
Strana 48 od 67 PrvaPrva ... 38464748495058 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 706 do 720 od ukupno 998
  1. #706

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Citat DobrySchweik kaže: Pogledaj poruku
    Ljudi, dali je istina da su Kosovski Albanci iliti šiptari nudili masne pare za Srpske posede i imanja??
    Главна ствар је да су нудили терор, убиства, несигурност и протеривање. И тако два века. И онда се нађе неки паметњаковић да прича како су Срби продали Косово.

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Činjenično, tamo od tada (skoro) niko ništa ne plaća evo, blizu dvadeset godina ... a i do tada se nisu pretrzali,
    ni jedni ni drugi.
    Да чујемо извор твојих података и тачне цифре.

    Citat Gospodin Ne kaže: Pogledaj poruku
    Bio sam par puta (poslednji put prosle godine) po Srpskim enklavama na Kosovu, gde je perimetar za neki (nazovimo minimalno) normalan zivot, znaci bez straha, ogranicen na par kilometara.
    Gde struje nema po 10ak casova dnevno, gde je nezaposlenost na nivou jednog Bangladesha, gde je prezivljavanje primarni pokretac.
    I sve to zbog jedne drzave Srbije koja je krala po Kosovu krajem 90ih, koja se prodavala za par desetina maraka... I sada se zali na neplacene racune...
    Нема ништа бедније него кривити жртву. Кривити жену што је силована, кривити Јевреје јер су их нацисти убијали, кривити Србе јер их Шиптари убијају.
    И тако, прескочи ти, као поштењачина, и НАТО и САД и Шиптаре и све остале светске силе, и дође до закључка: крива је држава Србија.
    Злочини над косовским Србима, нељудски услови у којима живе... они уствари тиме плаћају за грехе државе Србије.
    Наравно, два века геноцида теби ништа не значе.
    Битно је пљувати по Србији.
    Повраћа ми се кад читам шта пишеш.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  2. #707

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku

    Нема ништа бедније него кривити жртву. Кривити жену што је силована, кривити Јевреје јер су их нацисти убијали, кривити Србе јер их Шиптари убијају.
    И тако, прескочи ти, као поштењачина, и НАТО и САД и Шиптаре и све остале светске силе, и дође до закључка: крива је држава Србија.
    Злочини над косовским Србима, нељудски услови у којима живе... они уствари тиме плаћају за грехе државе Србије.
    Наравно, два века геноцида теби ништа не значе.
    Битно је пљувати по Србији.
    Повраћа ми се кад читам шта пишеш.
    Hajde procitaj iz pocetka moj post (po potrebi i par puta) pa mi se javi...
    Cinjenica je da su "mirovne" policijske snage republike Srbije, koje su premestane iz republike Srbije po Kosovu 90ih koristile priliku za licne interese... Branitelji...
    Po njima pljujem. I niko mi to ne moze zabraniti...
    Qui vit content de rien possde toute chose.

  3. #708

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Citat Gospodin Ne kaže: Pogledaj poruku
    Hajde procitaj iz pocetka moj post (po potrebi i par puta) pa mi se javi...
    Cinjenica je da su "mirovne" policijske snage republike Srbije, koje su premestane iz republike Srbije po Kosovu 90ih koristile priliku za licne interese... Branitelji...
    Po njima pljujem. I niko mi to ne moze zabraniti...
    Не пљујеш. Мораш више да читаш како би знао боље да се изражаваш.
    Ти си двовековни геноцид, који су подржавали Отоманско царство, Аустро-Угарска, нацистичка Немачка, Сједињене Државе... и чије финале гледамо данас свео на "наплаћивање рачуна Србима за злодела", коначно нас стигла правда... правда Отоманске империје, нацистичке Немачке и Била Клинтона. Правда, нема шта.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  4. #709

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Ma da... Taj dvovekovni genocid je sigurno bio razlog za takvo (pljackasko) ponasanje policije (iz Srbije) na Kosovu...
    Prodali su Kosovo za DVD player-e, kolor televizore i poznate devize.
    Toliko od mene...
    Qui vit content de rien possde toute chose.

  5. #710

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Citat Gospodin Ne kaže: Pogledaj poruku
    Ma da... Taj dvovekovni genocid je sigurno bio razlog za takvo (pljackasko) ponasanje policije (iz Srbije) na Kosovu...
    Prodali su Kosovo za DVD player-e, kolor televizore i poznate devize.
    Toliko od mene...
    Од тебе више нисам ни очекивао.
    Отиђи на неки јеврејски форум, па реци да је Холокауст уствари реванш за Ротшилдове велике камате.
    Отиђи на неки пољски форум па реци да је Хитлерова агресија уствари наплата пољског насиља над Немцима.

    Само по Србији, Србима, и српским жртвама сме да се пљује. Е па не сме.

    Своје ставове који негирају геноцид шири код својих другова фашиста и с њима се расправљај дал си баш тако мислио или си мало другачије мислио.

    http://en.wikipedia.org/wiki/Holocaust_denial
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  6. #711

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Од тебе више нисам ни очекивао.
    Отиђи на неки јеврејски форум...

    http://en.wikipedia.org/wiki/Holocaust_denial
    Mislim da nije previše lično, pa ću te pitati samo jedno: da li si skoro ili ikada bio na Kosovu?

    Lično je, ali ću ti reći zašto pitam - jer nas ima koji smo rođeni i 20 godina živeli tamo, a ne mislimo onako kako ti pišeš citirajući neke druge ljude, prepričavajući istoriju i ne sporim, vešto koristeći Google. Zanima me ta paralela stavova koji su iskustveni i onih koji su "iz pouzdanih izvora", tipa wikipedie.

  7. #712

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Главна ствар је да су нудили терор, убиства, несигурност и протеривање. И тако два века. И онда се нађе неки паметњаковић да прича како су Срби продали Косово.
    Replika: osetih se prozvanom na ove reči.
    Da, Kosovski Srbi su prodaVAli i prodali svoja imanja, kuće stanove pa samim tim i dobar deo Kosova.
    I to - ne za sitne pare.
    Sada su ti isti najveći bukači u parolama "Vratite nam Kosovo" i "Kosovo je naše".
    Oni koji stvarno vole to svoje Kosovo su još uvek tamo gde su i bili,
    i oni stvarno imaju problem da se izvuku iz ovog ludila u koje ih bez milosti ubacuju upravo ti bukači i totalno pogrešni politički koraci.
    Problem imaju oba naroda, i Srpski i Albanski živalj Kosova.
    Do "juče" su jedni imali veći problem, od "juče" drugi ... svakako je problem zajednički.
    I sigurno nije rešenje - istrebljenje bilo kog od ta dva.
    Gde su dva "domaćina" pod istim krovom, potrebno je NEOPHODNO JE, da se sedne za taj isti zajednički sto,
    da se pregovara i dogovara.
    Da bi se donelo neko rešenje.
    A ne ovo sipanje ulja na vatru i potpirivanje mržnje ... koje se radi.
    ................................................

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Да чујемо извор твојих података и тачне цифре.
    TiTo SeBi persiraš ... ...
    ko je to još ... osim tebe "neobavešten", pa ja treba da vam podnesem izveštaj ?
    Slušaj malo pa ćeš čut' ... to je bar opšte poznati "podatak" ...
    Izvori ... ? - usta onih koji su svoja imanja na Kosovu prodali,
    za te informacije i ne moraš da se uprtiš "čak" na Kosovo, ima ih širom centralne Srbije ... na svakom "ćošku" .
    Ja ti mogu o tome pričati do prek'sutra, no me mrzi.

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    ...reče Gospodinu Ne ... pa uteče
    Наравно, два века геноцида теби ништа не значе.
    Битно је пљувати по Србији.
    Повраћа ми се кад читам шта пишеш.
    A ti mu dođeš nešto kao državni pravobranilac
    Tvoja teza u najkraćim crtama :
    Svi Srbi i Srpkinje "napali" Srbiju ... tvog klijenta ,
    svi Hrvati, Slovenci, Crnogorci, Makedonci, Mađari, Rumuni, Romi sporadično i udruženo-zdušno napadaju,
    cela NATa napala,
    Ameritchki zlotvori Non-Stop napadaju,
    Albanci nas uništiše i satreše,
    plus ... "DVA VEKA GENOCIDA"...


    od ovoga stvarno može da se rikne
    Pa nas po toj tezi ispada da više i nema ... izginusmo svi !?

    A ako nas više nema Tko smo onda mi u stvari ?

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  8. #713

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Replika: osetih se prozvanom na ove reči.
    Da, Kosovski Srbi su prodaVAli i prodali svoja imanja, kuće stanove pa samim tim i dobar deo Kosova.
    I to - ne za sitne pare.
    Sada su ti isti najveći bukači u parolama "Vratite nam Kosovo" i "Kosovo je naše".
    Oni koji stvarno vole to svoje Kosovo su još uvek tamo gde su i bili,
    i oni stvarno imaju problem da se izvuku iz ovog ludila u koje ih bez milosti ubacuju upravo ti bukači i totalno pogrešni politički koraci.
    Problem imaju oba naroda, i Srpski i Albanski živalj Kosova.
    Do "juče" su jedni imali veći problem, od "juče" drugi ... svakako je problem zajednički.
    I sigurno nije rešenje - istrebljenje bilo kog od ta dva.
    Gde su dva "domaćina" pod istim krovom, potrebno je NEOPHODNO JE, da se sedne za taj isti zajednički sto,
    da se pregovara i dogovara.
    Da bi se donelo neko rešenje.
    A ne ovo sipanje ulja na vatru i potpirivanje mržnje ... koje se radi.
    Oni su prodali,pa sad viču vratite ga-naravno da ih ima...
    Isto tako ima i onih koji su prodali i sada bi da ga se odreknu,dali bi ga albancima,sindrom Holandije i njihovog upiranja sa Srebrenicom...
    Definitivno me ne zanimaju ni jedni ni drugi i njihovi postupci ne mogu da utiču ni malo na jednu činjenicu-Kosovo i Metohija je jedan sastavni deo Republike Srbije,kome god padne na pamet da kaže nezavisno je,eto vam ga, ili ima dobar smisao za humor,ili nešto drugo nije u redu sa njim...

    Takođe mi nije jasna ni retorika onih koji tvrde da treba ići napred(pod čime misle priznavanje kvazi države na tlu Republike Srbije),kao tako ćemo pomoći tim ljudima...time se njima ni najmanje neće pomoći,a ko tvrdi suprotno ne znam šta mu je...

    Iskreno mi je žao tih ljudi koji su ostali dole,ali očigledno da u ovoj državi niko nema dovoljno razuma da ih snabde agregatima,naftom,da udari i malo žešće diplomatijom po toj tzv republici,pa da vidimo onda da li će da glume magarce i drže te ljude u mraku i izolaciji baš tolikoj...

    Protiv potpirivanja mržnje svakako treba biti,ali isto tako ne treba ni zaboraviti činjenicu da su im dole uslovi za život nikakvi,zbog čega?Pa najlakše nam je da se pravimo liberalnim demokratama,tolerantnim i da operemo ruke od svega...Uostalom,prošla je već skoro decenije od svrgavanja Slobodana Miloševića.
    U čemu je problem,ko ih sada koči u njihovom putu ka Evropi?
    Možda narod svojim glasanjem na izborima(setimo se da je Dačić dobio najviše glasova od desne struje-penzionera,a šta sada radi?)

  9. #714

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    U vezi Dačića pod nadimkom "i posle Miloševića nešto deblji Milošević" i njemu sličnih obećavača_prevrtača ...
    za njih važi ona:
    Pa sve smo vam obećali, šta sad više hoćete ???
    Jako je teško posle Slobine "Velike nužde" ... tek tako povući vodu i sve oprati ... zapušilo se ...
    Nema takvog čarobnog štapića ... tu treba "G" motka ...

    A plus (zapravo minus) što ovi sada "ne znaju" a i neće "da prljaju svoje bele rukavičice i u njima nežne ručice",
    jer imaju mnogo važnija posla,
    bave se visoko matematičkim problemima - da NAM rasprodaju sve što se još rasprodati da,
    pa da posle zakukaju i oni u glas "Vratite nam Srbiju" ...



    Plače se meni i nad Kosovom i bez velike razlike nad svima nama ...

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  10. #715

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Znas li ti kako izgleda jedna noc na Kosovu, kada pijani Albanci lupaju na vrata stana, prete, a ti ne znas da li ces docekati naredni sat ziv?
    Znas li kako izgleda kad ta ista deca nesmeju da prolaze ulicom, a igra, ona decija za njih je misaona imenica?
    Znam, jer pola moje rodbine je ostalo tamo, mogli su se pokupiti i doci u Srbiju,
    ali srce je to, vuku koreni, mozda nekad i osetis to.
    Nemoj ti meni da se izvinjavas zbog mojih svetinja, ja znam sta je meni sveto, a znas li ti ?Jesi li jednom nogom ikad zgazio na kosovsku zemlju,pa da znas o cemu pricam?Sumnjam!
    Ne znam. Ja nemam rodbine na Kosovu. Moja rodbina je živela u sadašnjoj BH federaciji. Neki su napustili tu teritoriju. Ostale su kasnije vadili iz jama i slali nam u crnim vrećama. Misliš li da sam u značajno boljem položaju?

    Misliš li da i ja nemam svetinje, Ili su svetinje samo one koje su na Kosovu.

    I, ipak ću ti se ponovo izvinuti, jer mi nije namera da te uvredim i povredim, a možda sam ovim odgovorom i postom touradio. Ne želim da budem ni zlurad ni osoran. Samo te pozivam da sagledaš i moje mišljenje, ne da ga prihvaiš. I da, kao što ja respektujem tvoje mišljenje, iako se sa jednim delom ne slažem, i ti poštuješ moje, i priznaš mi pravo da ga imam.
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  11. #716

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da nije previše lično, pa ću te pitati samo jedno: da li si skoro ili ikada bio na Kosovu?

    Lično je, ali ću ti reći zašto pitam - jer nas ima koji smo rođeni i 20 godina živeli tamo, a ne mislimo onako kako ti pišeš citirajući neke druge ljude, prepričavajući istoriju i ne sporim, vešto koristeći Google. Zanima me ta paralela stavova koji su iskustveni i onih koji su "iz pouzdanih izvora", tipa wikipedie.
    Нећу ти одговорити ништа.
    Али ћу ти рећи зашто - зато што ми "јеси ли био тамо" или "јеси ли живео тамо" није никакав аргумент. Нико само на основу личног искуства не може да има целу слику о целој једној покрајини. Ако ћеш да ми причаш нешто о Косову, мораћеш да ми кажеш више од "живела сам тамо".
    Википедију сам цитирао да објасним појам "негирање холокауста", имаш ли неке примедбе на линк који сам поставио, или ти је спрдање с Википедијом једина примедба?
    Са занимањем ћу прочитати твоја лична искуства.

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Replika: osetih se prozvanom na ove reči.
    Da, Kosovski Srbi su prodaVAli i prodali svoja imanja, kuće stanove pa samim tim i dobar deo Kosova.
    I to - ne za sitne pare.
    Sada su ti isti najveći bukači u parolama "Vratite nam Kosovo" i "Kosovo je naše".
    Oni koji stvarno vole to svoje Kosovo su još uvek tamo gde su i bili,
    i oni stvarno imaju problem da se izvuku iz ovog ludila u koje ih bez milosti ubacuju upravo ti bukači i totalno pogrešni politički koraci.
    Тако је кад је неко задрт, нацрташ му лепо, а онда после неког времена она само оплете исто...
    Прочитај нешто о историји на Косову, па види у каквим условима су ти људи живели. Па их онда криви зато што су уместо жртвовања у борби у којој су их сви напустили изабрали да пораде нешто на будућности своје деце.
    Као што већ рекох, одвратно ми је кривити жртве јер нису погинули на бранику отаџбине већ су отишли за нормалним животом. Пола Србије се слило у Београд, без терора ког је било на Косову, али косовске Србе ћемо да пљујемо јер су они живели у најгорим условима.
    И све оне који су против разбијања Србије ћемо да оптужимо да су продали земљу на Косову а сад лицемерно траже да Косово буде Србија - бедна лаж.

    Problem imaju oba naroda, i Srpski i Albanski živalj Kosova.
    Do "juče" su jedni imali veći problem, od "juče" drugi ... svakako je problem zajednički.
    I sigurno nije rešenje - istrebljenje bilo kog od ta dva.
    Gde su dva "domaćina" pod istim krovom, potrebno je NEOPHODNO JE, da se sedne za taj isti zajednički sto,
    da se pregovara i dogovara.
    Da bi se donelo neko rešenje.
    A ne ovo sipanje ulja na vatru i potpirivanje mržnje ... koje se radi.
    И опет оно одвратно љигаво лицемерје. Кад су Срби криви, криви су до балчака. Продали су кућу и украли су ДВД, заслужили су све ово.
    А кад се мора признати да има терора и над Србима, онда ето, "проблем имају оба народа"...
    Срби на Косову живе у нељудским условима. Шиптари се слободни шетају и шире по градовима и селима. А ти на то кажеш "ето, оба народа имају проблема". И Немци и Јевреји 44. су имали проблема. Први нису имали квасца, друге су убијали у концлогорима. Али ето, оба народа су имали проблема...
    Ја се потпуно слажем да треба преговарати, да не треба потпиривати мржњу, али ајде прво да покушамо да се договоримо да Срби на Косову имају право да живе.

    TiTo SeBi persiraš ... ...
    ko je to još ... osim tebe "neobavešten", pa ja treba da vam podnesem izveštaj ?
    Slušaj malo pa ćeš čut' ... to je bar opšte poznati "podatak" ...
    Izvori ... ? - usta onih koji su svoja imanja na Kosovu prodali,
    za te informacije i ne moraš da se uprtiš "čak" na Kosovo, ima ih širom centralne Srbije ... na svakom "ćošku" .
    Ja ti mogu o tome pričati do prek'sutra, no me mrzi.
    Да, ја себи персирам. Заборавио сам да су сви људи твоји истомишљеници а ја једини мислим овако како мислим Роткве стругане.
    Него, питао сам те за извор података да се на Косову ништа није плаћало. Знам и ја за те приче, али ето, живо ме интересује неки озбиљан текст који о томе пише. А да није бапски трач.

    A ti mu dođeš nešto kao državni pravobranilac
    Tvoja teza u najkraćim crtama :
    Svi Srbi i Srpkinje "napali" Srbiju ... tvog klijenta ,
    svi Hrvati, Slovenci, Crnogorci, Makedonci, Mađari, Rumuni, Romi sporadično i udruženo-zdušno napadaju,
    cela NATa napala,
    Ameritchki zlotvori Non-Stop napadaju,
    Albanci nas uništiše i satreše,
    plus ... "DVA VEKA GENOCIDA"...

    od ovoga stvarno može da se rikne
    Pa nas po toj tezi ispada da više i nema ... izginusmo svi !?
    A ako nas više nema Tko smo onda mi u stvari ?
    Предложићу ти нешто револуционарно: да образлажеш своје ставове а не моје. Ако те баш интересују моји, замолићу те да ми дозволиш да их ја знам боље него ти. Сулуда идеја, а?

    Што се тиче твог одвратног спрдања са злочинима, гади ми се. Још кад све то повежем са причом како ти је у Хрватској дивно... скроз занимљив профил се добије.

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Jako je teško posle Slobine "Velike nužde" ... tek tako povući vodu i sve oprati ... zapušilo se ...
    Nema takvog čarobnog štapića ... tu treba "G" motka ...
    Јако је лепо кад је неко необавештен и необразован. Па је једино што зна - Милошевић је зло. А посто мисли да је он центар света, онда је Слоба крив за све. Како може да буде крив неко тамо ако није из мог малог центра свемира...
    Да, тако је. Свет је праведан. Слоба је био зао и ми сад морамо да испаштамо своје грехе. И онда ће нас пустити у заједницу финих народа ако будемо добри.

    Plače se meni i nad Kosovom i bez velike razlike nad svima nama ...
    Шта су проблеми Срба на Косову према твојима... без велике разлике...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  12. #717

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    76t4igd#$%$!""())&$$##$%$!""())&
    Tako je to kad neko vidi samo sebe i sluša samo sebe i svoj unutrašnji g(l)as

    "Ti ga Krstiš a on ... TVrdi "

    Osporavti ljudima koji mnogo toga znaju, jer su tamo bili, živeli, išli, došli, prošli ...
    i ... i dalje tvrditi jednostran(ačk)e nebuloze nakljukane sa ko zna kojih "kružoka", sajtova, pamfleta
    je u najmanju ruku "slepilo".
    A ja o Kosovu baš n'umem da se sporazumem po "slepatchki"
    ___________________

    Jednu jedinu stvar si naboO
    Da ... ja nemam ništa APRIORI protiv Hrvata, ni protiv Albanaca, ni protiv Amerikanaca, Mađara, Slovenaca, Crnogoraca,
    ni protiv Evrope, ni protiv celog sveta.
    TAČNO ! Nemam

    Ali i te kako imam protiv svih svetskih :
    skotova,
    lopova,
    ratnih huškača,
    palikuća,
    zlotvora,
    krvnika,
    ubica,
    i nepravednih, zagriženih, jednostranih tumača Sveta.

    A sve to nabrojano ne vezujem isključivo za druge Narode i Nacije .Podjednako "merim" i stavljam u isti koš sve, pa i takve Srbe.

    I prestani više da "braniš" i Kosovo i Vojvodinu i kompletnu Srbiju ... smešan si već.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  13. #718

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Citat Sunny kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam. Ja nemam rodbine na Kosovu. Moja rodbina je živela u sadašnjoj BH federaciji. Neki su napustili tu teritoriju. Ostale su kasnije vadili iz jama i slali nam u crnim vrećama. Misliš li da sam u značajno boljem položaju?

    Misliš li da i ja nemam svetinje, Ili su svetinje samo one koje su na Kosovu.

    I, ipak ću ti se ponovo izvinuti, jer mi nije namera da te uvredim i povredim, a možda sam ovim odgovorom i postom touradio. Ne želim da budem ni zlurad ni osoran. Samo te pozivam da sagledaš i moje mišljenje, ne da ga prihvaiš. I da, kao što ja respektujem tvoje mišljenje, iako se sa jednim delom ne slažem, i ti poštuješ moje, i priznaš mi pravo da ga imam.
    Svako ima pravo na svoje misljenje, na meni je da li cu se sloziti sa njim ili necu, sa tobom se u mnogim misljenjima razilazim, ali opet ne sporim ti pravo da ga imas naravno.
    Ne mislim da su svetinje samo na Kosovu, ali je moje sve sveto na Kosovu.
    I zato nemogu ocutati kad neko udara, smeje se i pravi sale na racun Kosova.
    Ne prozivam te, ove reci se odnose na kozo,ali imam osecaj da ti isto tako spremno poput njega docekujes pojedine postove sa svojim sarkazmom i kontrastavom, opet stvar misljenja.

    Svi mi imamo svoj krst, zao mi je zbog tvoje rodbine,ali isto tako ti mogu reci da su Albanci ubili mog brata od tetke ' 99 god. dete 18 godina,samo zato sto je Srbin.
    Dedi ne znam ni grob, ima jos mnogo toga, hajde da ti ne nabrajam.
    Nema tu mog i tvog polozaja, da si bio tamo ili da sam tamo onda bi mogli govoriti o nasim polozajima.

    I jos jednom priznajem ti pravo da imas svoje misljenje, ali ti nedajem za pravo da izvlacis moje reci iz konteksta i da me prozivas.Vazno je baratati argumentima.
    Nema potrebe da se izvinjavas, ovo je forum , mi smo tu da razmenjujemo misljenja,a ja nisam od onih, koja ce klimati glavom i reci ti da si u pravu i onda kad nisi kod mene je belo - belo i nikako ne moze biti druge boje

  14. #719

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Nismo li bili 500 godina pod tudjom vlašću....mozemo još 1000...pa ko duže izdrži....

  15. #720

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    много паметних ствари
    Неописиво је како си ти једно досадно и анти интелигенцијски оријентисано створење...
    А своје савете шта да радим стави... хм, да размислим где...

    Нико те бре не пита за здравље, твоје мишљење ми је занимљиво колико и мишљење кактуса.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

Strana 48 od 67 PrvaPrva ... 38464748495058 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Srbija, zemlja uplatnica
    Autor makilli u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 16.08.2011, 13:47
  2. Amerika - obecana zemlja ili ne?
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 20.08.2010, 21:05
  3. Albanija - zemlja kontrasta
    Autor Lady S u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 24.09.2009, 02:35
  4. Zemlja kao jedina istina..
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 08.08.2009, 17:34
  5. Tasmanija: zemlja egzotike i zatvora
    Autor HLEBmaster u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.10.2006, 21:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •