Prvi (forumaški) susret. - Strana 3
Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 85
  1. #31

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Padne dogovor da bidne neko okupljanje u Novome Sadu, vikend posle Grozdjenbala, i ja se u poslednjem momentu odlucim da ipak odem na okupljanje nego u Karlovce, jer je.. mislim.. zaista vec bio red da se pojavim, kontam da su ljudi mislili da ne postojim.
    Padne dogovor da se nadjemo kod Miletica, bice nas par, nista veliko. Posto se svi poznaju osim mene, odlucim da na papir napisem Chupe i da kad dodjem do spomenika, podignem papir u nivou grudi i letim po oznacenom mestu da bi me prepoznali, u slucaju da ja ne prepoznam nekog od njih. Za svaki slucaj, da se ne izgubim, povedem dve drugarice da me samo usmere do spomenika, jer bih se ja izgubila, prvi put sa te relacije idem tamo. Dolazim do Miletica, malo proslo 8 i zveram.. i ucini mi se, jbt, eno Morphi, prepozn'o sam ga nadignem ja onaj natpis ispred sebe, dodjem do Morphija, nabacim someh od jednog do drugog uha, kontam prepoznace me.. a on samo klimne glavom levo-desno, nije to on. Skontam da sam se ispalila, ove moje dve se odvaljuju od smeha i ja nista, reko da sacekam jos malo, mozda se pojavi neko, pa me prepozna, posto sam po slici samo Morphija znala, nikoga drugog ko je bio naznacen da dodje, nisam vid'o slidze jbg. Sednem na klupu, i vidim Morpheu prilaze jos dvoje ljudi, nesto cavrljaju i okrecu se prema meni, opet neki dogovor i krecu prema meni. Ja uveseljena tim prizorom, dizem guzicu sa klupe, podizem i natpise Chupe iznad sebe, ali naopako cim su prisli, znala sam da su to Cecara i DBlica, jer su po dogovru i trebali da dodju, ali su i inace bili onakvi kakvim sam ih zamisljala padne upoznavanje, Cecara me izljubila, Morphi se izvinjavao i rekose mi da je Mish rekla da ce da dodze kasnije, kad pozavrsava to sto je pocela. Krenuli do kafica.. kad iz mraka, ispada neverovatno nasmejana devojka, koju odmah skontam kao Misha i koja mi je, posle prvobitnog izljubljivanja, rekla: "Ne mogu da verujem da si se pojavila." otisli smo do nekog kafica po DBlicinom izboru, koji je savrsen po mojim merilima, od muzike i atmosfere do neverovatno privlacnih konobara U pocetku sam bilo jako nervozna, jer su mi oni oduzeli nevinost po pitanju tih sastanaka, pa nisam znala kako da se ponasam, dok nisam provalila da su svi oni ustvari toliko prijatni, toliko odlicni, da sve i da sam htela da biram, ne bih mogla bolje. Zakljucak mi je bio da su svi onakvi kakvim sam ih zamisljala, do jednog. Morph i ja smo cepali vinjak, ostali su pili koktele Kao veliki plus, 5 sati mi je proletelo, sto mi se veoma retko desava u drustvu. Izogovarali smo vecinu forumasa, ja sam malko pricala o sebi cisto da vide da postojim i da to na sajtu jesam ja, pricali smo o politici, o zivotu.. generalno, kao da sam ih sve znala i od ranije. Morph mi je rekao da se uvek odvali od smeha kad procita da sam se sinoc odvalila od alkohola, DBlica je doneo grickalice, pa ni gladni nismo bili.. i da, Mishica purnja k'o Turcin I svi su bili obavesteni da se jave _babi, jer je obecala put na Zlatibor onome ko me upozna Lokal smo napustili oko 1, kad je muzika postala preglasna za razgovor, i ja sam, posto sam bila obecana za dalje, napustila druzenje sa njima, ali je prethodno palo slikanje uz obecanje, moje, da ce ovo da se ponovi i da, Morph je dobio natpis Chupe, kontam da ga je on najvise zasluzio ako ga nije bachio, nek' okaci sliku kao dokaz

    Edit: Zaboravila sam da kazem da sam svima skresala godine. Posto i generalno nisam znala koliko godina imaju, svi su se, po mojoj proceni, podmladili svakom sam dala bar 2 godine manje
    Poruku je izmenio starsica, 07.11.2009 u 18:05
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #32

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Morph i ja smo cepali vinjak, ostali su pili koktele
    Chupe, ne paziš na času.
    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Edit: Zaboravila sam da kazem da sam svima skresala godine. Posto i generalno nisam znala koliko godina imaju, svi su se, po mojoj proceni, podmladili svakom sam dala bar 2 godine manje
    I tako se Chupe grebe za onu rečenicu: "Hvala za ovo kresanje godina, šta piješ?"
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  3. #33

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Izvinjavam se, Mish je cepala peler, ali je na DBlicin nagovor probala jedan koktel, koji joj je bio previse sladak pa je nastavila sa pelerom

    I tako se Chupe grebe za onu rečenicu: "Hvala za ovo kresanje godina, šta piješ?"
    Nisam ja zaboravila za to, samo sto si ga trebala precutati, sad necu moci da teshem godine drugima kad ih vidim, po istom kontu za pice
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #34

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    U pocetku sam bilo jako nervozna, jer su mi oni oduzeli nevinost
    Ovaj deo je, jel'te, bio i najinteresantniji

  5. #35

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Cuti, ne laprdaj, nego lepo okaci dokaz u vidu natpisa, ako ga vec nisi odbacio u vidu smeca..
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #36

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Nije bio prvi prvi, ai prvi nasamo. s nekim.


    Dogovorismo se jedno.... tri puta, prethodna dva me ispalila samo tako. Kad je rekla da stiže, pomislio sam ma da, baš će sad doći. Elem, dva-tri sms-a posle, video sam da je ozbiljna, zaista dolazi.

    Dogovor pade da se nađemo kod jednog kafića sa specifičnom bojom u centru mesta u kom živim. U dogovoreno vreme se pojavim na kazanom mestu i čekam.... nema je. Eto, rekoh sam sebi, šta si drugo očekivao? Javlja se, dolazi, nešto joj zapelo. Par minuta kasnije kaže da je stigla, napravim par pokreta glavom u krug, ne vidim je.

    Gde si?

    Pa tu, u centru levo (lokacija kafića ispred kojeg stojim). - Ja sam ispred, nisi ovde. - Kako nisam, evo stojim ispred, čekam tebe. - Ne čekaš me, ja čekam tebe.

    Pomislivši da sam opet nešto zajeb'o, idem malo dalje da vidim da li ima još neki sličan kafić u centru, kad ona zove ponovo: Gde si ti? Meni polako puca film: Gde si u centru? Koliko posle semafora? - Odmah posle. U glavnoj ulici? - Jok. Skreneš levo i 200 metara posle.

    Napokon je ugledah, provedosmo ugodnih pola sata uz kafu, i prijatan razgovor. Lepo devojče, ozbiljnija nego što biste pretpostavili, ali je tih pola sata ipak proletelo u trenu. Forumske teme uglavnom, ali i delovi privatnog života koje je bilo lepo saznati. Kaže da žuri, dalek je put pred njom, slikasmo se za uspomenu i dugo sećanje , te se uputismo kućama.

  7. #37

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku

    Lepo devojče, ozbiljnija nego što biste pretpostavili, slikasmo se za uspomenu i dugo sećanje , te se uputismo kućama.
    Ozbiljno devojce se pravilo samo fino trebao si sliku okaciti koja govori vise nego reci, da vide ljude koliko je ozbiljno devojce

    A da je lepo, lepo je

  8. #38

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Danas pre podne
    Mesto susreta Skoplje
    Ja i ona.... moja rivalka sa CNLjS-a
    Same, bez dece i muzeva...nakon nekoliko sms-ova i kratki razgovor, dogovor za mesto susreta je pao.
    Dosla sam na dogovoreno mesto, ali nema je i reko aj da je opet nazovem da se promasimo.

    - Evo me ispred marketa....
    - Odlicno cekaj me tamo dolazim odmah, lakse cu ja da tebe nadjem, nego ti mene ...

    Idem tamo i vidim stoji zena, a kako joj prilazim autom prepoznajemo se i smesimo jedna drugoj....
    Parkiram auto i izlazim da se upoznamo i po prvi put u javi pozdravimo, a onda idemo na kafu....
    Prolazi vreme, a da ne osetimo - smejemo se, zezamo, pricamo malo o nama, porodicama, poslu, malo o forumu i dragim ljudima.....
    Eto zvoni telefon, cekaju je na rucak....zamolimo konobaricu da nas uslika, ponela ona aparat jer kaze obecala ljubicastom drugaru da ce okaciti nasu sliku ovde
    I jos jednom skljocne ona mene - "Da imam dokaz da sam te upoznala" - kaze
    Odlazimo i pozdravljamo se s obecanjem da cemo se uskoro opet videti...ali sad na njen teren

    E tako je bio prvi moj susret sa Sokicom


  9. #39

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku

    Dogovorismo se jedno.... tri puta, prethodna dva me ispalila samo tako.
    Morao si ovo da spomenes

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Lepo devojče, ozbiljnija nego što biste pretpostavili

    Kad ja kazem da sam ozbiljna,niko mi ne veruje
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  10. #40

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Vise se i ne secam kako smo se skontale ovde.
    Davnoo je bilo.
    Znam da sam citala njene postove na tamo nekom drugom forumu i pronasla je ovde pod istim nickom.
    A retko se odusevljavam ljudima.
    Bas retko.
    I treba mnogo da mi se neko uvuce pod kozu, a ona je to za tili cas odradila.
    Ona zena-zmaj.

    Srele smo se prvi put ispred katedrale.
    Znak raspoznavanja je trebao da bude crveni karanfil u desnoj ruci, ali izem ti, nigde nismo nasli crvene karanfile, a ruze ne idu uz nju.

    Rekla mi je

    Farmerice cu imati sigurno i gore neku majicu i svezanu kosu.
    Odlican znak raspoznavanja
    Kao i hiljade drugih prolaznika.
    I zapazih je odma.
    Tacno sam znala da je ona,stajala je ispred katedrale, mislim da je purnjala cigaretu, ali ispravice me ako gresim sportska elegancija i dok sam ja u stiklicama trcala prema njoj,zagrlile smo se i izljubile kao da se znamo milion svetlosnih godina.

    I zavrsile smo u njenom omiljenom kaficu.
    I pricale satima.
    Ispod nekog drveta u basti kafica, dok nisu poceli da pale lampe okolo.
    Skakale smo sa teme na temu.
    Ona lajavica jedna i brbljivica.
    Osvojila me jos odavno, ali taj dan za citav zivot.

    Zena zmaj.
    Mish.


    I zmaj je, da znate
    Poruku je izmenio bellissima, 31.05.2010 u 23:51

  11. #41

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Vise se i ne secam kako smo se skontale ovde.
    Davnoo je bilo.
    Znam da sam citala njene postove na tamo nekom drugom forumu i pronasla je ovde pod istim nickom.
    A retko se odusevljavam ljudima.
    Bas retko.
    I treba mnogo da mi se neko uvuce pod kozu, a ona je to za tili cas odradila.
    Ona zena-zmaj.

    Srele smo se prvi put ispred katedrale.
    Znak raspoznavanja je trebao da bude crveni karanfil u desnoj ruci, ali izem ti, nigde nismo nasli crvene karanfile, a ruze ne idu uz nju.
    I, šta je dalje bilo?


  12. #42

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    I, šta je dalje bilo?

    Procitaj do kraja, pukao mi server

  13. #43

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Procitaj do kraja, pukao mi server
    A držanje za ruke, oči koje govore, filmski poljubac uz nežno dodirivanje jeziCima?

    Ona mi reče da je bilo i toga.


  14. #44

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    A držanje za ruke, oči koje govore, filmski poljubac uz nežno dodirivanje jeziCima?

    Ona mi reče da je bilo i toga.

    Tvoja masta dragi
    Kad si to sanjao?
    Pazi da te zmaj ne zapali

  15. #45

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Lažeš, bre, Hunteru, čim zineš.

    Eh, moj prvi forumaški susret.
    Davno je bilo. Znate, to jedan na jedan za skidanje nevinosti meni ne ide, pa sam tako uletela u grupnjak.
    Davno je bilo. Od ljudi koje sam tada srela, tek po koji s vremena na vreme ulete na forum. I oslobodili me straha od upoznavanja virtuelnih prijatelja. I otvorili vrata za neka nova druženja koja su usledila.
    I pamtim tu exitovu rođendansku žurku na kojoj smo se naposletku našli, i skakanje, šizenje, medveda koji je u raskoraku prekrštenih ruku i čeka da rikne ozvučenje, lujkače koje skaču, vađenje unučića pelinkovca iz gaća,...
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 30.04.2017, 06:41
  2. U susret IV. svetskom ratu
    Autor memento u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 28.08.2013, 10:20
  3. U susret Bozicu
    Autor swba u forumu Religija
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 07.01.2011, 06:20
  4. Ez opozit tu prvi, POSLEDNJI SUSRET
    Autor love hunter u forumu Ljubav
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 26.07.2010, 03:45
  5. Moto susret na Petrovaradinskoj tvrđavi
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 25.05.2007, 14:30

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •